Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 888: Aslan

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şurda Dof olsa kimse kaçamazdı yav, Bird cage eģlence değil. Açık ara en iyi meyve Dofun meyvesi. Ha en çok hasarı şu verir, en çok xxx şu falan filan ama en en efektif meyveydi ip meyvesi. :)
HINA Meyvesini geliştirse; aynı şeyi ondan bekliyoeum. Bu arada aklıma yeni bur dövüş stratejisi geldi. Luffy şuan K.haki den sıkıntı yaşıyor. Kaçacağını zaten bildiği icın vuruşlarının yüzde 90 ına haki eklemesin. Böyle yaparsa daha çon saldırılardan kaçınmaya odaklanacak katakuri saldırıların hakili olduğunu düşünüp k.haki harcayacak. Böyle sürerse Luffy Power up ı alabilir...

Son düzenleme:
Ya oda iyisin hoşsun güzel yazıyorsun da, 13 sayfa nedir abi ! başlamamla bitirmem bir oluyor... one punch man gibi bir ay gelmesin ama 100 sayfa çıkarsın abi. böyle çok keyifsiz oluyor gittikçe sayfa sayısını azaltıyor, keza animede de çok yavaş ilerliyor.. E.oda bir şeyi net yapamıyor büyük savaş arclarını iyi idare edemiyor bunu marineford arcında çok net gördük. Aşırı derecede olaylar yavaş ilerliyor bu adam eş zamanlı bir şeyler yapamıyor bunu çok net anladım. Açıkcası marineford arcında aman aman diyebileceğim bir sahne yoktu iki üç sahne vardı biri shanksın gelişi, diğeride luffy'nin kralin hakisini uyandırdıgı zamandır diğer sahneler hep oyajii diye bağıran ama ellerinden hiç bir şey gelmeyen çaresiz bir korsan tayfasını izledik :D

1-) Ya birinin gözünden tüm savaşı, olayları vs izleriz (Bu seçenek çoğu fightı kaçırmamıza olanak tanısa da en azından olay örgüsü daha net olur diye düşünüyorum, + yıllarca bir arc için beklemeyiz dressrosa archı kaç sene sürdü hatırlayın artık biraz hızlansın kaç bölüm daha yapmayı düşünüyor acaba :D
2-) Ya da bir dövüş bitmeden diğerine geçmesin abi..

Mesela nasıl dressrosa arcında sanji hiç görmediysek aynı mantıkla savaşı bitmeyen adamın sahnelerini kesmeden savaştırsın. Tabi luffy direk bossu indirir ve diğerlerinin savaşını hiç görmeme gibi bir olay da olursa onu ortadan kaldırmak için de sahneleri sıralayabilir ilk önce sanji sonra zoro savas sahnelerini göstermek gibi, ama burada anlatmak istediğim zoro'nun savaşını izlerken birden başka bir yere atlanmasa daha güzel olur gibi. Konudan kopmayız en azından ama bir daldan diğerine atlayıp durursa açıkcası ben sıkılıyorum .. Luffy'nin katakuri ile olan savaşı ortada pok yoluna kaydı resmen bu adamların karşılaşması niye kesiliyor abi ? hayır işin tüm büyüsü kayboluyor. Katakuri arch bossudur, Big mom kendini kaybetmiş bir şekilde denizlerde sörf yapmaktadır kaç chapter geçti hala öyle :D Yani luffy burada ne zaman katakuri'yi yener o zaman arch bitmiştir. Buna göre ayarlayan e.oda da olayları sakız gibi uzatmaktadır..

Arkadaşlar bunu yazmam bu sitede ki bu seriyi takip eden arkadaşların düşüncelerini almaktır, yoksa e.oda bizi duyacak da beni dinleyecek "tamam kardeş haklısın yanlış yaptık" gibi bir sözcük beklemiyorum :D
eleştirilerim bunlar bu bölüm için.

Demek ki önümüzde 3 ara var 2 tane Jump arası 1 Oda arası.1.5 ayda 3 bölüm çıkıcak galiba.
Ne güzel biraktiğim seriyi editorun Wano açıklaması yüzünden 20 bölümdür bakiyorum.
2018'de zor yiyip bitirecek Mom pastayı.
Birde araya başka arc soktular.
Bu ara bırakmak için altın fırsat.7-8ay bakmiyayim bari 4 5 düzgün bölüm çıkar o zamana kadar .

Birde Katakuri bana Cracker'dan daha güçsüz geliyor Cracker cidden sağlam adam.
Katakuri'nin meyve vasat kaldı.Haki sağlam meyve yurt.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık