Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 888: Aslan

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bm kilo kaybediyor neden aceba.

Etrafları sarılı sanjilerle nezaman buluşacaklar.
Neyse ben yatıyorum birdahaki bölüm çıkınca beni uyandırın.

Şimdi online shopta otakular kapış kapış Carrot figürü alıyordur Japonyada. Ben de artık 3-5 ay sonra okurum bu seriyi, umudu kestim.

Şimdi sıralama ara-bölüm-ara şeklindeydi sanırım.Böyleyse forum bu aralar durgun olur gibi.

Güzel bölüm gelir diyordum da yok ilgimi çekmedi.Bu arctan kurtulamıyoruz.

Bu kadarda yavaş ilerlenmez ki yahu. Hayır söylenmek istemiyorum ama vizede yazık. 13 sayfa bölüm çıkart içi boş olsun. Bölümde kayda değer iki şey minik dönüşümü ve mamanın zayıflamasıydı onun dışında yok arkadaş katiyen yok.

Zayıflamış hali geçen bölümde olduğu gibi oluyor demek. Kadın taş kendi içinde. :( (Yazarken zorlandım)

Mom'ın 3 formu olduğunu düşünüyorum. Şişman hali çok güçlü ama yavaş. Zayıf hali hızlı ama güçsüz. Birde dengeli hali ortalama güç ve ve ortalama hız. Yemediği için eriyorsa sıkıntı var. 10 de iğne ipliğe döner.

Smoothie'nin astlarında kadınlar dikkat çekiyor. Kız evlatlara komuta eden o galiba, erkekleri de diğer komutanlar bölüşmüştür.
Daha önce de dikkatimi çekmişti, bu Daifuku'nun kafası çok küçük vücuduna göre. Bir de cinin çıktığı yerde lambanın resmi var galiba.
Hasır Şapkaların arkasındaki filodaki gemiler hep pasta şeklinde, her adanın kendine ait filosu olduğu için mi acaba(yuh!) yoksa direkt Ana'nın asıl filosu olduğu için mi (Tüm Kek Adası)?

Chopper'ın şaşırmış yüzünün çizimi olmamış, beğenmedim.

Bu dolunay dönüşümü tamamen isteğe bağlıysa ve bilinç kaybı da yaşanmıyorsa neden Zou'da iyi ki bulutlar arkasında dendi ki? Bir de Daifuku'nun gemisini saptırmakla önlerindeki filodan nasıl kaçacaklar? Yarıp geçeceğiz diyor da, o iş nasıl olacak? Yakınlaştıkça top atışı isabeti feci artacaktır. Önlerinde ödüllü kişi falan filan da olabilir onları düşünmedim bile.Bütün filoyu Carrot mı temizleyecek? Maalesef Bege'in gemisi ile buluşmaları için yarmaları gerekiyor, yani yaracaklar. İşte o zaman ben de yuh artık bu kadar da olmaz diyeceğim.

Mangaka'nın Smoothie'yi etkisizleştirme projesi tam gaz devam ediyor. Arkalarına geçmiş, oh ne ala memleket. Ana önlerinde olduğu sürece saldırmayacaktır zaten.

Katakuri'nin saldırıyı kendi geleceği görme defansı olarak değil de, serideki klasik gözlem sahipleri gibi savuşturması göze batıyor. Büyük bir ihtimalle Luffy'nin geçen bölümlerde dediğindeki gibi gözlemin gücünün bitmemesi için idareli kullanmaya başlamış.

Mangaka uzatmaya zorluyor, iyice yavaşladı. Luffy ve Katakuri panelleri gereksiz bir şekilde büyük. 1 sayfaya bile sığabilir yani. Diğer yerlerde de uzatmalar bayağı fazla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık