Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885: Adım Brûlèe!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arcın cıvkı çıktı ya sizce de oyle degil mi ? Beni cok sikti boyle gereksiz uzatmalar falan aralar donuste yine ayni sacma uzatmalar vs

Şimdi Arc kısa sürecek olsaydı Big Mom'a suikast işlerine girmezlerdi kaçarlardı bi güzel....
Şu paylaşılan resimdeki kata'nın G4 Luffy'nin söylediklerini birisi çevirse ?

Arca genel olarak bir bakın kafanızda süzün Allah aşkına sonra en sevdiğiniz arkaları aklınıza getirin olay olarak karakter çeşitliliği olarak karşılaştırın. Ve hala o eski arcları beğendiğiniz halde bunu nasıl beğenmediğinizi düşünün tek cevap. Karakter tipleri olacaktır çünkü başka cevap yok. Her açıdan iyi bir arc. hikaye kendi isteklerinizle paralel gitmiyor diye arc kötü olmuyor onu da size söyliyeyim neyse. :/

Edit: Ayrıca benim isteklerim yok mu misal Luffynin katakuri karşısında daha efektif olmasını isterdim. Yada ne bileyim sanjinin çiçek toplamamasını isterdim arkadaşları mapusken. Yada Luffy'nin öfke ordusu tarafından çok kolay paket edilmesini istemezdim. Ayartan orman sahnelerinin bu kadar uzun olmasını yada tam BM korsanları tarafında yakalanacakken bomba patlamasını istemezdim. Bunlar benim istemediklerim. En beğendiğim ne bileyim Enies Lobby arcında da olmasını istemediğim bir sürü şey sayabilir olay bu değil neyse çok konuştum. :/

Japonla konuştum, pek anlaşamadık. Doğru anladıysam, Sanji tarafı yola çıkıyor, Luffy ayna ayna geziyor, gemi gibi bir yere çıkmış sanırım, şu Koca Ana'nın konuşan gemisi olabilirmiş.

Japonla konuştum, pek anlaşamadık. Doğru anladıysam, Sanji tarafı yola çıkıyor, Luffy ayna ayna geziyor, gemi gibi bir yere çıkmış sanırım, şu Koca Ana'nın konuşan gemisi olabilirmiş.
Katakurinin olduğu yeri mi arıyormuş o konuda bilgi var mı. Ondan mı ayna ayna dolaşıyormuş.

Elinde burule varken illa Kata'yı arayacam demesi mantıklı değil.
Tamamda Brulee oraya götürmüyor olabilir. Yada hangi aynanın oraya açıldığını söylemiyor olabilir. aslında tüm aynaların oraya açılması gerek bağlantı noktası çünkü yanında brulee olduğu halde nasıl başka bir yere gidebiliyor asıl sıkıntı olan bu. :(
Tam anlamadım. Kız pek İngilizce bilmiyor. Yarım yamalak bunları dedi.
Neyse bakalım doğru olabilir. Zaten daha arcın bitmesine 1-2 sene varmış buraları da göstermesi gerekiyordur.

Tamamda Brulee oraya götürmüyor olabilir. Yada hangi aynanın oraya açıldığını söylemiyor olabilir. aslında tüm aynaların oraya açılması gerek bağlantı noktası çünkü yanında brulee olduğu halde nasıl başka bir yere gidebiliyor asıl sıkıntı olan bu. :(

Neyse bakalım doğru olabilir. Zaten daha arcın bitmesine 1-2 sene varmış buraları da göstermesi gerekiyordur.
Ben ordan geçmesi mantıksız demedim amacın oraya gitmek olması mantıklı değil dedim gene yanlış anlamışsın :artiz:

@Raiden'in yokluğunu mu doldurmak istiyon nedir :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık