Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885: Adım Brûlèe!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Naruto da Kage toplantısı ve Sasuke nin orayı basması efsaneydi.Dragon bütün komutanları çağırıyor büyük gelişmeler olacak o belli artık
Diğer yandan Katakuri vs Luffy 2. karşılaşmada Luffyden tankmanı özlemle heyecanla bekliyoruz.

Son düzenleme:
Naruto da Kage toplantısı ve Sasuke nin orayı basması efsaneydi.Dragon bütün komutanları çağırıyor büyük gelişmeler olacak o belli artık
Diğer yandan Katakuri vs Luffy 2. karşılaşmada Luffyden tankmanı özlemle heyecanla bekliyoruz.
Sasuke değil Tobi basıyor orayı.

Korsan gibi düşünürsek tayfanın yaptığı şuan mantıksızlığın daniskası .Big Mom a neden pasta yapmalarına yardım ediyorlar ki ..Big Mom a suikastle çelişmesi mi desem , Korsanlığın ne kadar zarar verirsen o kadar iyi mantığı mı desem, hadi yenemezsin anladık kaçmaları gerekirken oyalanmaları mı desem ,Pedronun intiharı yanı başımızda dururken hem de... neresinden tutarsan tut elinde kalıyor bana göre . Katakuri de olmasa hani.

Oda dan başka bu şekilde senaryo yazan varmıdır ki...Kim bilir belki bu yüzden seviyoruz bu mangayı ...Karakterlerin Güç gösterisini bu senaryo üzerinden vermesi onun seçimi ama inşallah Wanoda daha sert ve daha vahşi bir One piece görürüz umarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık