Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy yeni dünya da sınırlarını ilk kez zorluyor. Doffy de zaman sınırı olmasa 20 saat dövüşürdü. G4 açmadan. Kaptana inanç mesajları varsa luffy öndedir.

Katakuri'nin son saldırısı, Güçlü Mochi şeklinde devasa bir yumrukmuş. Pudding, Katakuri daha önce hiç yenilmediği için Luffy için endişeleniyormuş. Fakat, Sanji gülümseyerek, "Öyleyse, Katakuri, bugün yenilmenin nasıl bir şey olduğunu anlayacak. Biz pastayı yapmaya devam edelim. Endişelenme." demiş.

Artık tamamıyla emin oldum. Kata yenilecek.
Her hafta emin olmaktan bıkmadın mı :artiz:

Her hafta emin olmaktan bıkmadın mı :artiz:
Yok diğer haftalarda Luffy'nin yenilmeyeceğine emin olmuştum. :/ Hep dövüşün yarıda kesilme ihtimalini veya berabere bitme ihtimalini göz önünde bulundurdum. Lakin artık diyordum ki Katakuri mağlubiyetin tadına bakacak. Kaçarı yok artık.

Luffy yeni dünya da sınırlarını ilk kez zorluyor. Doffy de zaman sınırı olmasa 20 saat dövüşürdü. G4 açmadan. Kaptana inanç mesajları varsa luffy öndedir.
Hayır basbayağı burda da zaman sınırı var, rakibi yenmese öldürülecek. Doffy G4süz Luffyi oynatıyordu, Luffy keyfine geçmedi G4e hatta son gücüne kadar kullandı, KKG attı, kucakta taşındı vs. Henüz Kataya karşı G4ü bile doğru düzgün kullanmadı. Bekleyin hele biraz gücünü göstersin Luffy.

Hayır basbayağı burda da zaman sınırı var, rakibi yenmese öldürülecek. Doffy G4süz Luffyi oynatıyordu, Luffy keyfine geçmedi G4e hatta son gücüne kadar kullandı, KKG attı, kucakta taşındı vs. Henüz Kataya karşı G4ü bile doğru düzgün kullanmadı. Bekleyin hele biraz gücünü göstersin Luffy.
Orada bir kahraman gibi tanıtılması gerekiyordu. Bu adalardakiler onu işgalci olarak görüyor. Aynı dramı o yüzden tekrar etmemek için ayna dünyası kullanıyor.

Resimler gelse artık luffy dövse ya yetti artık deyip bütün yükü üstüme alıyorum dese yine doffta dediği gibi :flaugh::flaugh::flaugh::flaugh::mincika:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık