Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji bile konuştuysa Oda mesajı vermiş. Kata berabere bile kalmayacak direkt yenilecek.:D O değilde arc bitmiyor, sözde bitecekti. %30 bile yalan olacak, %50 ekleyelim bundan sonra. Şu Kata yenilsin terör eştireceğim.

Ya cok sacma bir durum var bu kata hic yenilmedi deniyorda hic mi karsilasmadi shans wb veya yan kol man kol soyle saglam biri ile.

Ya cok sacma bir durum var bu kata hic yenilmedi deniyorda hic mi karsilasmadi shans wb veya yan kol man kol soyle saglam biri ile.
Çömezken de kimseye yenilmemiş. Demek ki gözüne kestirdiğine dalmış, kestiremediğinden kaçmış. Ya da hiç kendisinden çok güçlü kişilerle karşılaşmamış. Sebep ne olursa olsun yenilgisiz bir korsan bana da mantıklı gelmiyor.

Çömezken de kimseye yenilmemiş. Demek ki gözüne kestirdiğine dalmış, kestiremediğinden kaçmış. Ya da hiç kendisinden çok güçlü kişilerle karşılaşmamış. Sebep ne olursa olsun yenilgisiz bir korsan bana da mantıklı gelmiyor.
Mihawk kılıca çentik sohbeti gibi yahu, boş laf tamamen. En güçlü olup çizik almadım diyebilmek için Mom gibi anormal vücut lazım, belli olsun. Sanji ilk defa işe yaradı, Lufy alacak dedi.
Dur 5 bölüme biter belki. :oleyo:
Doğru daha 5 bölüm hakkı var değil mi? Gerçi arc fena gitmiyor.

Sanji bile konuştuysa Oda mesajı vermiş. Kata berabere bile kalmayacak direkt yenilecek.:D O değilde arc bitmiyor, sözde bitecekti. %30 bile yalan olacak, %50 ekleyelim bundan sonra. Şu Kata yenilsin terör eştireceğim.
Editöre kalsa şimdiye Reverie bitmiş Wanoda shogunla vs atıyordu Zoro. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık