Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunun çok örneği var. Dofy'nin Luffy'e demesi, Shabondy'de Kizaru'nun Zoro'yu yakalayınca demesi, Arlong'un Zoro'ya demesi, Marco'nun WB yaşlandı diye düşünmesi vs gibi. Ciddi bir handikap olduğunda belirtiliyor. Burada belirtilmedi. Luffy MF savaşına girdiğinde çok yorulmuş, zehirlenmiş, ölümden dönmüş vs idi. Ama mangaka herhangi bir yerde teklediğini, duraksadığını vs göstermedi. Gücü düştü diye düşünmedik. MF halini tam kapasite değerlendiriyoruz. Ama Ivankov hormonu dayadıkça ömrü azaldı diye düşündük. Yani açıklama önemli.

Luffy süt içti dişi çıktı mesela. Luffy her zaman çabuk iyileşen birisi oldu. Ben bu dövüşe ciddi bir handikapla girdiğini düşünmüyorum. Dediğim gibi haftaya belli olacak. G4'ü sürdürüp sürdüremediğine bakacağız, anlayacağız.

@Corasan reis olabilir yaşımız ilerledi :)
Suikasttan önce Luffy'i de uyandıramadılar ne yapsalar da, adama zar zor uyandı. Bu yorgunluğa işaret etmiyor mu sence, mangaka boşuna çizmemiştir yani bunu.

Karamel dalgası, hmm :/ Tuzlu su değilmiş yani. Peki.

Pedro reyiz için göz yaşları durmuyor be :(

İnsanlara ruh verilmiyordu galiba, en son BM'nin kocası açıklarken öyle demişti. Hayvanlara ruh verilebiliyor ama insanlara yoh demişti. Tabi kişinin kendi ruhu ayrı mı bilmem :(
Bu tarz meyvelerde geri düzeltme gibi bir durum oluyor. Yani atıyorum oyuncağa çeviren geri insana da çevirebilir. Bir insanın ruhunu başka insana veremez belki ama aldığı zamanı geri verebilir diye düşünüyorum.

@Smoker

Artıları eksileri yazdığın post beni destekliyor abi. Şöyle anlatayım;
1) Luffy Kata'yi yenmeden ayna dünyasından çıkabilir mi? Imkansiz. Çünki Kata hem çıkamazsin dedi hem de Kata çıkarsa tayfa gidicek (Lucci olayi)
2) luffy harap halde zilyon tane handikap aldı. Dermani mecali yok. Olsa şansı var
3) luffy kazanmak için sadece yorgunlugunu geçici süreliğine ekarta edecek görmezden geldirtecek bisiler lazım ki Kata'yi alsin
4) sonuç olarak ya uyanış ya da 2 yillik eğitimde aldığı farklı bi antreman metody bunu sağlarsa şansı var.
Son olarak soruyorum. Uyanış ve ya kafanda ki herhangi bi güç uyanmasi Luffy'nin yorgunlugunu geçici süreliğine unutturup güç sağlar mi? Dotacilar bilir Magnus'dan empower alması lazım bir nevi. Bunu uyanış ve ya başka bisi sağlar mi?
Çıkar. Katakuri hiç Luffy'yi öldüreceğinden bahsetmedi. Ayrıca Ayna Dünyası'ndan gemiye geçiş yolu yok. Katakuri istese de gidemez. Sağlam bir Luffy'nin bile yenemeyebileceği bir adamdan bahsediyoruz. Ağır bir antilik durumu yoksa, Luffy bu adamı yenemez.

Dövüş ilk başladığından beri söylüyorum; Katakuri Luffy için ilham kaynağı olacak. En fazla bir-iki tane vurup ağzını falan açar, sonlanır dövüş. Luffy de meyvesini nasıl daha etkili kullanabileceği hususunda aydınlanmış bir şekilde Wano'ya yelken açar.
Kesinlikle. Luffy'nin kazancı dövüşü kazanması değil Katakuri gibi bir rakiple dövüşmesi olacak. Ileride bir çok tekniği Katakuri'ye benzeyecektir. Hatta bazıları direkt kopyası bile olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık