Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
20'li yaşlarda kk olunup olunmayacağı konusu muallak. Bakarsın olmaz ? Aynı şekilde 20'li yaşların başında DEIKU olmak da öyle. Hani olur mu, olur. Böyle borum porsuk bir seri. Ben içimize sinmesi açısından daha geç olmasından yanayım. Hee dediğin gibi adalar arasında aylar yıllar yok, haklısın. Lakin hikaye ilerlemiş oluyor, mekan değişiyor vs. Alınacak böyle bir güç artışının bir arc sonra alınması Luffy'nin gücünün daha fazla oturması anlamına geliyor. Şu anda bu tarz bir seviye atlaması babasının paltosunu giymiş 10 yaşındaki çocuk havasından öte değil seri için. Serinin bitmesine en az 15 yıl var. Mangaka bu gücü hikaye içine daha ustaca yayarak işleyebilir. Çok rahat hem de. Aksi halde pilavın üstünde erimeyen tereyağı gibi sırıtacak bu iş. Ateş lazım ateş. Pişmesi lazım daha Luffy'nin (ve geri kalan herkesin).

Not: 2. zaman atlaması şart. En az 5 yıl.
Zaman atlaması bana göre de lazım olan bir şey. Gerçekleşecekse amenna ama yok gerçekleşmeyecekse benim söylediğim olay en geç bir arc sonra gerçekleşir. Bu da işin gerçeği. Yonkou ile savaşmaya giden adamın gücü de otursun zaten artık yavaştan.

Zaman atlaması bana göre de lazım olan bir şey. Gerçekleşecekse amenna ama yok gerçekleşmeyecekse benim söylediğim olay en geç bir arc sonra gerçekleşir. Bu da işin gerçeği. Yonkou ile savaşmaya giden adamın gücü de otursun zaten artık yavaştan.
Zaman atlaması olmazsa Wano'da olsun. Ondan sonra 3-4 ada olur seri biter zaten. Bakalım artık :sapkali::byee:

Katakuri'nin sırtının yere gelmemesi hakkaten doğruymuş. Doğar doğmaz ayağa kalkmış ve bu yaşına kadar uzanarak değil, hep sandalyede uyumuş.

:eek:

Bu adam seride younko ve amirallerden sonra gördüğümüz en güven verici savaşçı.
Her zaman Katakuri'nin çok özel bir karakter olduğunu söyledim. Oda böyle birini basit bir basamak olarak kullanmaz. Onun harcadığı adamların kişilikleri hep aynı. Son üç rakip Caesar, Doflamingo ve Cracker. Bu adamların konuşma balonları bile aynı neredeyse.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık