Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Densetsu no Samurai iki hafta once Kata ile ilgili meyve uyandiriyor demistik sanki :sapkali:
@Densetsu no Samurai ve @Reiper bir iki bölüm önce Luffy'nin bastığı yerden kaynaklı böyle bir şey söylediler ama pek ses getirmedi.

Kata'da K haki var mıdır acaba, uyanış varsa :bilmem:
Katakuri'nin gözlem hakisinin nasıl çalıştığını gördünüz mü ? Elephant gun misali şişirdiği tekmesini daha indirmeden diğer bacağı ile öteki saldırıyı hazırlıyor. Bu şekilde Luffy bir saldırıdan sıyrılırken diğerinden sıyrılamıyor. Çok iyi.

Dikkatimi çeken diğer şey Kata'nın meyvesini uyandırmış olma ihtimali. Luffy'nin ayağını mochi ile kaplayıp düşmesini sağladığı sahne. Siz de işkillendiniz mi o sahneden ?

Dün bir arkadaş yazmıştı. Mama dalgaya ruh veriyorsa dalganın bizimkilerin kaçtığını haber vermesi gerek diye. Bu olay gerçekleşmediği gibi Ana'nın yanındaki mendeburun gözlem hakisi 0. Ana'nın krize girmesinin dezavantajını da görmüş olduk. Gözlem kullanamıyor büyük ihtimalle.

Kata'nın dövüşmesini izlemek zevkli gerçekten. Son birkaç bölümdür ve arcın genelinde iyi olan tek şey Kata zaten. İyi ki varsın Kata. Doğum gününü kutlayacağım :sapkali:
Evet. Luffy'ye giden bir mochi kütlesi vesairesi olmadan direkt zemin mochi oluyor. Arada bir bağlantı yok. Adam meyvede pro. Uyanışı olan paramecialar logia özelliği gösteriyor. Işe yarar bir özellik bu. Her paramecia için demiyorum ama bazı paramecialar logialardan daha iyi. Mangaka parameciaları 1 adım öne geçirdi bence bu arc. Bakalım ileride logialardan da bir atak gelir mi ?
Öhömmm.

şuandan itibaren gerçek dövüş başlıyor gear4 farklı kombinasyonlarını görebileceğiz

Bıktım şu lastikten. Ne göreceksek görelim artık. Psikolojik olarak her türlü saçma şeye hazırım (sanırım) :)

@Smoker

Artıları eksileri yazdığın post beni destekliyor abi. Şöyle anlatayım;
1) Luffy Kata'yi yenmeden ayna dünyasından çıkabilir mi? Imkansiz. Çünki Kata hem çıkamazsin dedi hem de Kata çıkarsa tayfa gidicek (Lucci olayi)
2) luffy harap halde zilyon tane handikap aldı. Dermani mecali yok. Olsa şansı var
3) luffy kazanmak için sadece yorgunlugunu geçici süreliğine ekarta edecek görmezden geldirtecek bisiler lazım ki Kata'yi alsin
4) sonuç olarak ya uyanış ya da 2 yillik eğitimde aldığı farklı bi antreman metody bunu sağlarsa şansı var.
Son olarak soruyorum. Uyanış ve ya kafanda ki herhangi bi güç uyanmasi Luffy'nin yorgunlugunu geçici süreliğine unutturup güç sağlar mi? Dotacilar bilir Magnus'dan empower alması lazım bir nevi. Bunu uyanış ve ya başka bisi sağlar mi?

Durum buna mı benzeyecek acaba :D
Flashback de var arada eğitim hatırlar belki Van Damme gibi hahaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık