Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 881: Dalga Odası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu ağzını tutma olayını anlamadım ya. Katakuriden dayak kaçarken ağzını tutmakla meşgul sürekli iç kanaması vardır numara mı yapıyor nedir.

Katakuri yine nasıl incek lan. Kolunun içinden mızrak çıkardı. Mızrak Mochideden değil zannımca içinde taşıyor. :D

Katakuri'nin gözlem hakisinin nasıl çalıştığını gördünüz mü ? Elephant gun misali şişirdiği tekmesini daha indirmeden diğer bacağı ile öteki saldırıyı hazırlıyor. Bu şekilde Luffy bir saldırıdan sıyrılırken diğerinden sıyrılamıyor. Çok iyi.

Dikkatimi çeken diğer şey Kata'nın meyvesini uyandırmış olma ihtimali. Luffy'nin ayağını mochi ile kaplayıp düşmesini sağladığı sahne. Siz de işkillendiniz mi o sahneden ?

Dün bir arkadaş yazmıştı. Mama dalgaya ruh veriyorsa dalganın bizimkilerin kaçtığını haber vermesi gerek diye. Bu olay gerçekleşmediği gibi Ana'nın yanındaki mendeburun gözlem hakisi 0. Ana'nın krize girmesinin dezavantajını da görmüş olduk. Gözlem kullanamıyor büyük ihtimalle.

Kata'nın dövüşmesini izlemek zevkli gerçekten. Son birkaç bölümdür ve arcın genelinde iyi olan tek şey Kata zaten. İyi ki varsın Kata. Doğum gününü kutlayacağım :sapkali:

Bu ağzını tutma olayını anlamadım ya. Katakuriden dayak kaçarken ağzını tutmakla meşgul sürekli iç kanaması vardır numara mı yapıyor nedir.

Katakuri yine nasıl incek lan. Kolunun içinden mızrak çıkardı. Mızrak Mochideden değil zannımca içinde taşıyor. :D
Son camı kırmak için o, düşmanın eline geçmesin diye hemen ağzına atıyor sonra kırıyor :bilmem:

Aynayı ağzına soktu sanırım tekmeyle. :(

Mızrağı ilk zamanlarda yanında taşıyordu, beze sarmıştı. Başka maddedendir.

Son camı kırmak için o, düşmanın eline geçmesin diye hemen ağzına atıyor sonra kırıyor :bilmem:
İlk elini ağzınan götürüyor diğer elinde de ayna var karede. Bilmem tekrar tekrar baktım da ilginç. Tam olarak anlayamadım niye böyle bişey yaptığını.
Aynayı ağzına soktu sanırım tekmeyle. :(

Mızrağı ilk zamanlarda yanında taşıyordu, beze sarmıştı. Başka maddedendir.
Hayır sonrada mutlu yüz ifadesi yapmış falan çaresizliğini hissettirmemek için mi tayfaya nedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık