Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 860: Parti 10'da Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 138 74.2%
  • Orta

Kullanılan: 43 23.1%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.7%

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bege Reyiz'in 3 roketi var. Birini BM'a, birini Katakuri'ye birini de Smoothie'ye sallasa bu iş tamam zaten. :a:

Jelibon değil bu. Roket roket. Hem de zehirli.

Bege Reyiz'in 3 roketi var. Birini BM'a, birini Katakuri'ye birini de Smoothie'ye sallasa bu iş tamam zaten. :a:

Jelibon değil bu. Roket roket. Hem de zehirli.
BM o roketlerin biri ile ölürse seriyi bırakırım.:(
Onlar roketse bu da yonkou la boru değil. Tamam zayıflatır da normal halinde ki bir Bm'yi indirmesi imkansız.

BM o roketlerin biri ile ölürse seriyi bırakırım.:(
Onlar roketse bu da yonkou la boru değil. Tamam zayıflatır da normal halinde ki bir Bm'yi indirmesi imkansız.
Takılıyorum ya.

Ama bak şu kaçış işi hop gidelim BM sersemledi şeklinde olamaz. Buradan direkt WAno'ya gidilecek. Big Mom Balıkadamasını, East Blue'yu, Zeff'i ve diğer tüm sevdiklerini pert eder pert bizimkiler WAno'ya kaçarken.

BM arc sonunda veya arc sonunun devamında etkisiz hale gelmeli. Denizciler mi yapar, bizimkiler mi yapar bilemem ama kadın öfkesini kusamayacak duruma gelmeli. Düğüne bahanesi olmasına rağmen gelemeyen adamın sevdiğini öldüren BM bizimkilerin sevdiklerinin cesedini bile bırakmaz o öfkeyle.

Gerçek dediğin şeye gen eklemesi yapan kişi de mangaka. Olay sadece Sanji'nin hikayesinden ibaret, güç açısından birşey bekleyenler gerçek dışı bir beklenti içinde şeklindeki tavrın doğru değil. Ben de bunu söylüyorum.
Ben diyorum ki güç çıkması ya da çıkmaması konu ile alakalı olan bir şey değil. Konuyu sağa sola çeken siz. Güç artışı olması zorunlu bir şey değil. Çıkarsa da çıkmıştır. Yapılan açıklama ile bir alakası yok diyorum. Ayrıca ben güç artışı beklemiyorum demedim. Kimseye de gerçek dışı bir beklenti içinde olduğunu söylemedim. Gen muhabbeti de boşuna gösterilmemiştir. Altından bir nane çıkar.

Takılıyorum ya.

Ama bak şu kaçış işi hop gidelim BM sersemledi şeklinde olamaz. Buradan direkt WAno'ya gidilecek. Big Mom Balıkadamasını, East Blue'yu, Zeff'i ve diğer tüm sevdiklerini pert eder pert bizimkiler WAno'ya kaçarken.

BM arc sonunda veya arc sonunun devamında etkisiz hale gelmeli. Denizciler mi yapar, bizimkiler mi yapar bilemem ama kadın öfkesini kusamayacak duruma gelmeli. Düğüne bahanesi olmasına rağmen gelemeyen adamın sevdiğini öldüren BM bizimkilerin sevdiklerinin cesedini bile bırakmaz o öfkeyle.
İkisi de mümkün aslında. Senin dediğin gibi denizciler veya bizimkiler indirebilir veya etkisiz hale getirebilir Bm'yi. Ama aksi şekilde BM bizimkiler gittikten sonra katliam da yapabilir. Al sana power up hem de ne power up. Bu sefer planla inince tatmin olmayacak kişiler eğer BM katliam yapar ve bizimkiler intikam için gelirlerse baya tatmin olurlar. Luffy o sinirle eşek sudan gelinceye kadar döver Bm'yi.

Bir Shichi'nin birine Kaptan dediğini ve ona biat ettiğini gördük. Jinbei resmen tayfada. Yani Luffy'nin adamlarından biri şu an eski Shichi'lerden biri. Aslında tayfa adına baya büyük bir olay. Ne kadar geliştiklerini gösteriyor.

Perospero' nun çizimi herhalde bir benim hoşuma gitti. Çizimiyle ve yeteneğiyle en beğendiğim BM Korsanlarından biri oldu.

Katakuri'yi gördük. Herkes nişancı dedi adama ama bence meziyetlerinden biri sadece. Asıl olayı başka bir şeydir. Ve K.haki üzerine baya çalıştığını söylüyor Bege. En belalı tip olduğunu söyleyerekte BM'nin en güçlü adamının o olduğunu kanıtlamış oldu. Bobbin değilmiş. Hani arkasında kılıç taşıyan en güçlü olması beklenen Cracker'i 5. sıraya atan eleman... Devam edecek olursak k.haki olayı forumda baya abartılmış gibi geldi bana. Fuji bildiğin normal biri gibi görüyor kör olduğu halde. Atacağı zarları biliyor. Bu adam savaşıyor kör haliyle. Onun üzerinde olduğunu düşünmüyorum. Ama yaşının ve emeğinin hakkını Mangaka verdirmiş. Bizim tayfadaki elemanlarda bu seviyede k.haki şu an için yok. Ama Rayleigh ve Fuji gibi elemanlar için bence pekte absürt bir olay değil. Rayleigh Müzayede evinde hatırlarsanız yaşanmış olayı çözüyordu. Adam gelip neler olduğunu çıkarıyordu. Adada Luffy'nin yenemeyeceği güçteki canavarları sayıyordu felan... O yüzden fazla abartmayın bence.

Yeraltı patronlarının çizimlerinden bazılarının ki baya iyiydi. Ama güç olarak öyle büyük şeyler beklemiyorum.

Ya aslında BM inmese öfkesini görsek gidip Zeffleri öldürse restoranı batırsa Balik adam adasını yerle bir etse. Ölümler olsa kan görsek vahşet görsek. En azından görmesekte haberini alsak çok iyi olur aslında amaaa. :(
Snack için brulee buralarda biyerde ölmüştür falan diyordu. Belki bir şekilde çıkabilir. Praline ve Chiffon anasına ihanet ettigini göre. Snackin de etmesi muhtemel hemde yenildiği için pek sevilmiyor. 1 gun geçti Cracker hala iyilesmemis belki aynı son onuda bekliyordur. Cracker bile ihanetciler içinde bulunabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık