Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 860: Parti 10'da Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 138 74.2%
  • Orta

Kullanılan: 43 23.1%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.7%

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@ShiShi senin mesajı görünce aklıma geldide al sana BAA yıkılması için sebep jinbe Luffy yardım ediyor kalan tayfasi adadan gidiyor. Mom eğer inmezse burada. Gider o adayı alevlere boğar. Sharley bunu mu görmüş dersin.
Olabilir zaten Big Mom inmezse Luffy ve tayfasını Yeni Dünyanın sonuna kadar kovalar. Zaten Jinbeinin yatacak yeri yok :bilmem: Dugune çağırdığı adam gelmemis babasını öldürmüş. Senden kacan adamın Adasını yıkmazsan zaten suphe ederim.
Ama isin guzel tarafı Neptunun hayali gerceklesecek BAA su yüzüne çıkacak Big Mom ucurucak onları ucurucak :ehe:
Dusmezse ki ihtimaller hep dehset kokuyor kan kokuyor. O yuzden simdiye kadar temiz giden bi seri böylesine dehşeti kaldırmaz. O yüzden en güzeli BM saçma da olsa bir şekilde düşsün bizimkilerin namı yürüsün. Bir iki güne unuturuz onumuzdeki arklara bakarız:sapkali:

Bölümle ilgili dikkatimi çeken noktalar şunlar;

1- Klasik Jinbei acıtasyonu lakin bu sefer ki destekli epey, Aladine geçmişi düşünüyor falan. Tayfaya gelmeden ölecek diyordum, hala da diyorum. Katakuri öldürse güzel olur.
2- Koca Ana'nın meşhur çarkının tekrardan hatırlanması. Başta da diyorduk çark Luffy'nin kaçışını sağlayabilir diye. Çarkın bu kanlı düğünde ne olursa olsun, sonucunda rol oynayacağını düşünüyorum ben.
3- Reiju abla olaydan habersiz. Vinsmoke'ların tezgahladığı gizli akıl oyunları teorileri tescilli suya düştü artık, gibi.
4- Davetlilerin sıfatları ne kadar şekil olsa da bi cacık olmaz bunlardan. Sözde Mom'ı indirmede en büyük desteği alıyorduk müttefik olayından lakin topu topu 4-5 davetli çıktı. Ki bana niyeyse güç seviyeleri tenryuubi ayarında gibi geliyor. Olası müttefik çıksalar bile Mom hepsini katır kütür yer.
5- Katakuri

Katakuri üstün k.hakisiyle baya göz doldurdu ya. Karanlık hali falan birde. Yaşının daha diri olduğunu varsayarsak Linlinden bile güçlü olabilir.

Katakuri bana Zoro'yu hatırlattı niyeyse. Yüz hatlarına bakarsak eğer sadece göz altları karanlık gibi. Aşırı benziyor Zoroya.

Katakuri üstün k.hakisiyle baya göz doldurdu ya. Karanlık hali falan birde. Yaşının daha diri olduğunu varsayarsak Linlinden bile güçlü olabilir.
Haki olarak üstün zaten bu belli. Adam geleceği görüyor. Belki Katakuride Mamayı indirmek için plan yapıyor olabilir. Aralarında bir tık fark varsa. Akainu ve Aokiji farkı kadar. Sonuçta baktığımızda Mom'dan daha tehlikeli ve karanlık duruyor. Ve başa bizimkilerin yardımıyla katukuri geçebilir. Mis olur.

Haki olarak üstün zaten bu belli. Adam geleceği görüyor. Belki Katakuride Mamayı indirmek için plan yapıyor olabilir. Aralarında bir tık fark varsa. Akainu ve Aokiji farkı kadar. Sonuçta karizmasal olarak baktığımızda Mom'dan daha tehlikeli ve karanlık duruyor. Ve başa bizimkilerin yardımıyla katukuri geçer. Mis olur.
Karizmasal olarak diyosun

ben bu katakurinin "... diyeceksin" dedikten sonra denileni yapmalarını anlamlandıramadım. ya saygı ve korkudan yapar ya da bunun öyle bi meyvesi çıkar kesin. ayrıca direk zoronun kopyası yapmış ODA. nami çiziminden kurtulmuşken şimdide bu çıktı. gerçi belkide zoroyu özlediğimizi bildiği için böyle ön gösterim, hasret gidermek için yapmıştır. seviyoruz seni oda başkan.

Katakuri ortaya çıkınca BM düşecek diyen arkadaşları umutsuzluk sarmış BM düşmeyecek diyenlerde seviniyor.Bence hala düşecek Katakuri diye bir eleman olduğunu bunun güçlü olduğunu biliyorduk zaten.Bence Luffy lerin safına asıl süpriz müdahale gerçekleşmedi.Düğün mahvolacak,plan başarısızlıkla sonuçlanacak,Jimbei ölecek BM nin karşısında şuana kadar gösterilmeyen bir güç çıkacak ya da Luffylerin lehine bir gelişme olacak ama sonunda bizimkiler yapamasada BM düşecek.

ben bu katakurinin "... diyeceksin" dedikten sonra denileni yapmalarını anlamlandıramadım. ya saygı ve korkudan yapar ya da bunun öyle bi meyvesi çıkar kesin. ayrıca direk zoronun kopyası yapmış ODA. nami çiziminden kurtulmuşken şimdide bu çıktı. gerçi belkide zoroyu özlediğimizi bildiği için böyle ön gösterim, hasret gidermek için yapmıştır. seviyoruz seni oda başkan.
Bege'in aklından öyle demek geçiyorsa, farklı bir şey dese de bu Katakuri'nin onun söyleyeceği şeyi bildiği gerçeğini değiştirmez.

Katakuri ortaya çıkınca BM düşecek diyen arkadaşları umutsuzluk sarmış BM düşmeyecek diyenlerde seviniyor.Bence hala düşecek Katakuri diye bir eleman olduğunu bunun güçlü olduğunu biliyorduk zaten.Bence Luffy lerin safına asıl süpriz müdahale gerçekleşmedi.Düğün mahvolacak,plan başarısızlıkla sonuçlanacak,Jimbei ölecek BM nin karşısında şuana kadar gösterilmeyen bir güç çıkacak ya da Luffylerin lehine bir gelişme olacak ama sonunda bizimkiler yapamasada BM düşecek.
Bilmiyorum Katakurinin böyle bir güçte çıkması kimse tarafından beklenmiyordu. Moma çok yakın güçte gibi gözüküyor neredeyse 2 yonko adada gibi. Ben düşmeyecek dedim bu ihtimal kuvvetlendirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık