Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 860: Parti 10'da Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 138 74.2%
  • Orta

Kullanılan: 43 23.1%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.7%

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kizaru ve Mihawk gelsin. Yine de BM , Katakuri, Smoothie alırlar.

Bm vs Kizaru. BM zor da olsa yener.
Katakuri ve Smoothie vs Mihawk. Mihawk'ta hemen hemen Kizaru seviyesidir. Onu da bu ikili araya alır bir güzel pataklarlar.
Bu dediğim ikili ekstra gelicek direk BM ve adamlarına girmeyecek.yani luffy bege ittifakı bm İle cebelleşirken karaya WG den birileri çıkmalıki ortalık dahada karışsın yoksa bizim tayfanın işi zor.

syncsta

bu katakuri kovboy kesin takır takır ateş edecek , ama ne atacağını bilmiyorum.

Ben Sanji'nin yılı açıklamasının gerçekte nasıl olduğunu söyledim. Konunun diğer yönleri beni ilgilendirmez, o sizin aranızda.
Gerçek dediğin şeye gen eklemesi yapan kişi de mangaka. Olay sadece Sanji'nin hikayesinden ibaret, güç açısından birşey bekleyenler gerçek dışı bir beklenti içinde şeklindeki tavrın doğru değil. Ben de bunu söylüyorum.

Bu dediğim ikili ekstra gelicek direk BM ve adamlarına girmeyecek.yani luffy bege ittifakı bm İle cebelleşirken karaya WG den birileri çıkmalıki ortalık dahada karışsın yoksa bizim tayfanın işi zor.
Ha tamam şimdi anladım. O zaman Bm'yi bırak adada ki herkes yalan olur. Bizim grup zaten baya güçlü yanlarına Kizaru'yu ver. BM ve adamlarını alırlar. Üstüne Mihawk'da cabası.

bu katakuri kovboy kesin takır takır ateş edecek , ama ne atacağını bilmiyorum.
Jelibon atıyor ya adam. :D
------------------------------------
Bu arada BM'a bir şey olacak arkadaşlar. Bizimkiler mi yapar, başkası mı yapar, kendi kendine mi olur bilmiyorum ama bu kadına bir şey olacak.

Düğününü, pastasını bozup, kitabeyi çalıp gidersen bu kadın öldürür tüm sevdiklerini. DAha düğününe geçerli sebebi olmasına rağmen gelmeyen adamın yakınını öldürüyor. Bizimkiler buradan bir de WAno'ya gidecek. Sevdiklerini kim nasıl koruyacak? Şu Katakuri'yi salsa herkesi pert eder gelir.

Bir şey olacak bu kadına ama ne???

Gerçek dediğin şeye gen eklemesi yapan kişi de mangaka. Olay sadece Sanji'nin hikayesinden ibaret, güç açısından birşey bekleyenler gerçek dışı bir beklenti içinde şeklindeki tavrın doğru değil. Ben de bunu söylüyorum.
Güç açısından bir şey olması gerekmiyor. Karakter hakkında bilgi sahibi olduk, arka planını öğrendik. Şu an yaşanan olaylar bile onunla alakalı. Bu saatten sonra güç ile ilgili bir şey çıkmadığı için kimse Oda'yı suçlayamaz.

RoronoaDZoro

Akainu bunu(katakulluyi) çoban salatası yapar,mom'u ağır yaralar ama alamaz diye düşünüyorum.Konu bu değil ama güzel vs ler olurdu :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık