Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 856: Yalancı

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    147
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Baya mf kadrosu adaya girmeden yerle bir edermiş yani.Püskevit müvkevit alayı yalan çıktı.Ya da mangaka ''yonkou bu boru değil'' dedirtecek bölüm çıkaracak.
Zaten BM daha kılını bile kıpırdatmadı. O biraz tepinince yonkoluğu göreceğiz. Yani WB korsanlarında da işin çoğu kaptandaydı. Muhtemelen bütün yonkoların gücünün adamlarından değilde kendisinden geldiğini göreceğiz. Biz (ben) sadece WB için geçerli bu sanıyorduk.

Şu Sanji olayı başladığından beri Robin olayına döneceği bariz belliydi.Öyle de oldu.Bana göre Marineford 'dan beri işleniş olarak kötüye giden bir seri var ve bu bölümle birlikte dibi gördü.

Bu Germa katledilmeyi hak ediyor. Ulan siz kimsiniz Nami hakkında öyle düşünebiliyorsunuz, bunlara bu kadar yüz veren Sanji aslında bu Arc baya ayıp etti. Sanji Luffy'nin o haline bakışın neydi la senin? Sen kim köpeksin. Ayrıca Sanji'nin bu kadar gerizekalı olması beni sinir ediyor.

Zaten BM daha kılını bile kıpırdatmadı. O biraz tepinince yonkoluğu göreceğiz. Yani WB korsanlarında da işin çoğu kaptandaydı. Muhtemelen bütün yonkoların gücünün adamlarından değilde kendisinden geldiğini göreceğiz. Biz (ben) sadece WB için geçerli bu sanıyorduk.
Yani wb+gura ortalığı kasıp kavuruyordu.Ama 3 kurşuna da ölme be bishop yani :D Baya yalan oldu gitti karakter.

Sanji Luffy'nin o haline bakışın neydi la senin? Sen kim köpeksin
Sanji orada utancından bakamıyor yüzüne ya. Zaten diğer panellerde de Luffy'nin yüzüne tam bakamıyor.

Yani wb+gura ortalığı kasıp kavuruyordu.Ama 3 kurşuna da ölme be bishop yani :D Baya yalan oldu gitti karakter.
O konuda vurayım derken biraz öldürmüş. Belki de beklentilerin bu kadar artacağını hesaplayamamıştır :D

Son düzenleme:
Hani bir ara Yonkou'yu Yonkou yapan tayfasıdır düşüncesi vardı tam tersi olacak gibi Kaptan farkını ortaya çıkarabilir Oda.
Aslında ikisi de değil. Lazım yani hem tayfa hem de kaptanla oluyor. Ama BigMomınkiler acayip çuvalladı. Haydi ayna işine bi açıklama getirildi ve Brulee yakaladım dedi vs ama Jinbei olayı, Luffy'nin dövdüğü adamlar falan oralar fiyasko resmen. Bizim tayfa da şanslı tabi. Sen yıllar önce aldığın Vivre kartı yanında taşı, bu adamlar da seni tuzağa düşürmek için bi yer seçsin o da bu meretin en çok işe yarayacağı yer olsun, seni kopyalarla kandıran salak kendi yaptığı kopya ile kandırıldığını anlamasın içeride Doflamingo ve Lawla aynı unvanı taşıyan ve denizin içinde en önemli güç olan kişi de senin için orada hazır olsun, zehirlen ve Reijunun aniden karşına çıkmasını geçtim senin zehrini alacak gücü olsun, olaylar bu denli karışmışken rastgele aynalarla herkesi topla ve yonkouya bi adamı da ihanet etsin, öbürü tırsıp bilgi saklasın, Brook Smoothie'nin umursamaz hali sağ olsun hem kitabeyi kopyalasın hem de açıp koyacak kafası olsun, tam sen girmeden BM odasında sinek görsün seni sinek sansın...
Bizimkiler haricinde kim denese canı epey yanardı. Oda da abartmış la bu arc şans işini.

Son düzenleme:
Begenin neyi amaçladığını merak ettim. Arkasında bir güç olduğunu düşünüyorum acaba içinden felan arkasındaki adamlar ( varsa eğer tabiki ) çıkar mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık