Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 856: Yalancı

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    147
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kitap dan umutluydum ama bir cacık çıkmayacak ondan belli.onun yerine bege bulduğunu indiriyor.Zaten 11 nova nın buyruk altına girmesi saçma olurdu.Sonuçta luffy döneminden hepsi bir şekil senaryoya dahil olmaları lazım.Bishop mishop dedik de 3 kurşuna gitti buda.Baya dof olayına döndü.Asar keser dediğimiz 3 gün yaşamıyor.Tek tek düşüyor hepsi.3 amiral+garp+sengoku demek ki rahatça girip BM indirip çıkarmış.Resmen yalan oluyor adamlar.Ya da BM nin yeteneği var alan iyileştirme.Başka türlü ödüle bakar isek 3 kişi harici adam yok koca yonkou da.Bu derece basit olmamalı olaylar.Bu kadının her yerde koyduğu ruh var.Bir şekil haberdar olmalı.Çok rahat.Tek düşündüğüm bu.

@Jason

Belki de dediğin gibi fazla ayrıntılı düşünüyoruz. Judge'ın bu kadar saf olmasını beklemediğim ve teknoloji konusunda sakladığı birşeyler mutlaka vardır diye düşündüğüm için böyle bir beklenti içindeyim zaten. Yoksa normal şartlarda ölse Mamayı indiremez. Ama işte.. Adamlar zamanında efsane imiş. Şimdi böyle koyun gibi beklemelerini hiç hoş karşılamam. Eğer düşündüğüm gibi bir şey yoksa Vinsmoke'ları fazla büyütmüşüm der geçerim.

Kitap dan umutluydum ama bir cacık çıkmayacak ondan belli.onun yerine bege bulduğunu indiriyor.Zaten 11 nova nın buyruk altına girmesi saçma olurdu.Sonuçta luffy döneminden hepsi bir şekil senaryoya dahil olmaları lazım.Bishop mishop dedik de 3 kurşuna gitti buda.Baya dof olayına döndü.Asar keser dediğimiz 3 gün yaşamıyor.Tek tek düşüyor hepsi.3 amiral+garp+sengoku demek ki rahatça girip BM indirip çıkarmış.Resmen yalan oluyor adamlar.Ya da BM nin yeteneği var alan iyileştirme.Başka türlü ödüle bakar isek 3 kişi harici adam yok koca yonkou da.Bu derece basit olmamalı olaylar.Bu kadının her yerde koyduğu ruh var.Bir şekil haberdar olmalı.Çok rahat.Tek düşündüğüm bu.
Eski 3 amiral yeter Garp'a falan gerek yok :D

@Jason

Belki de dediğin gibi fazla ayrıntılı düşünüyoruz. Judge'ın bu kadar saf olmasını beklemediğim ve teknoloji konusunda sakladığı birşeyler mutlaka vardır diye düşündüğüm için böyle bir beklenti içindeyim zaten. Yoksa normal şartlarda ölse Mamayı indiremez. Ama işte.. Adamlar zamanında efsane imiş. Şimdi böyle koyun gibi beklemelerini hiç hoş karşılamam. Eğer düşündüğüm gibi bir şey yoksa Vinsmoke'ları fazla büyütmüşüm der geçerim.
Biz tuzağı biliyoruz , Vinsmoke aklından bile geçirmiyor işte.
BigMom bu zamana kadar pek çok politik ortaklık evliliği yaptırmış haliyle bu armutlar da hiç şüphelenmiyor.
Bence gayet normal. Bilemezler Pudding'in niyetini.

Acaba hala daha Bobbin'den bir beklenti var mı? Luffy'den güçlüydü en son.
Tanıtımına göre çok sönük kaldı adam. Tamam Reijuyu da deldi o kurşunlar da ne bileyim daha bi hareketini göremeden iki bölüm üst üste yamuldu herif. Üstelik tasarım olarak epey ilginç ve sağlam bi şeydi. Yazık oldu. Seveni çoktu.
@Vaas Montenegro
Komutanların üstü olunca Luffy'den güçlü olur zaten. :( Kim demişse düşüncesi bu yönde imiş.

Cracker ile Luffy ilk karşılaştığı sıra bazı arkadaşlar Cracker'i Big Mom'ın 5.adamı yapıp Bobbin'i birinci sıraya koyuyordular. İyi hatırlıyorum o zamanları.

@Sakata Gintoki

Benim hiçbir beklentim yoktu kendisinden. Abartılıyordu. Balon gibi patladı.
Güçlü olsa da şaşırmazdım olmasa da. Ama kafa hareketleri falan sevimli bi şeydi. :)
BigMomın bireysel gücünden bi şüphem yok da en kötüsü bu kadının istihbarat ağı şöyle üstün şöyle radarlı balıklar konuşan dağ taş, aynası adası çoluğu çocuğu derken adamların yarısı gitti bunlar hala uyuyor. Ayakta da değil baya uyuyorlar. Brook kopya çıkarıyor Smoothie kapıda takılıyor. Mom gelip kendi el koyuyor. Oradan anlamamız lazımdı. Bu Mom kendi çabasıyla ayakta tutmuş bu düzeni. Yoksa diğerleri ya korkak ya umursamaz ya da aptal. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık