Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 856: Yalancı

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    147
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne diyon la bu ne biçim cümle. Sen benim demek istediğimi anladın mı yani. Bu evren bizim yaşadığımız evrenin değer yargılarıyla kıyaslama yapabileceğin bir evren değil dinamiğini kendi isteğine göre şekillendiriyor adam yani o yüzden senin söylediğin seriyi mantıksız yapmıyor. İnşallah anlatabildim. :(
Ben seni anladım da sen beni anlamadın, gerçek hayatta da yıldırımdan ölmeyen var ya, Oda doğru yapmış derse ya meyve çöp demeye getirirsin ya da saçmalamış olursun. Oda süper ya.:D Mangada gerçek hayat kıyası mı olur zaten, hele de böyle uçuk güçlerin olduğunu evrenlerde.

Bu ne ya ortalama 10 günde 1 manga mi çıkar bari ayda 1 ciksa da 48 sayfa bizde kurtulsak 15 gün beklemekten ....

Yeni bölümde niyeyse ana olaylara ara verip başka bir yeri gösterecekmiş gibi geliyor bana. Denizciler olur, devrimciler olur, kaido olur veya bir başkası olur farketmez. Bakalım spolier gelsin artık, beklemek zor geliyor. :)

Yeni bölümde niyeyse ana olaylara ara verip başka bir yeri gösterecekmiş gibi geliyor bana. Denizciler olur, devrimciler olur, kaido olur veya bir başkası olur farketmez. Bakalım spolier gelsin artık, beklemek zor geliyor. :)
Bobbin , Sanji'lere yakın vuruldu. Onu indirenlerin odak noktası olduğu bir bölüm olabilir zaten daha tayfa toplanıp her konuda anlaşıp bu nikah kıyılamaz diye düğüne dalacaklar. Yani bence 1 hafta daha bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık