Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 852: Germa'nın Başarısızlığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    149
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda'nin ichigo gibi bir karakteri harcayacagini sanmiyorum. Pardon ichiji. Yine reiju'nun da olmekle ilgili bir problemi olmasa da, sanji'nin deger verdigi bir kisinin da harcanacagini sanmiyorum, e sanji zaten olmeyecekse big mom in plani bir sekilde basarisiz olacak gibi
Bolum nedense pek begenilmemis aksiyon olmadigi icin ama ben begendim.
Luffy'nin pudding beni de sanjiyi de tuzaga dusurdu demesi cok hosuma gitti, nakamasina sonsuz bir guven duyuyor, sanjinin yaptiginin dogruluguna yanlisligina hic girmeyecegim ama artik onu sinirlayici engel kalmadi, smoothie veya diger komutanla bir vs atsa da gucunu gorsek diye umuyorum.
Bir de bu seride cok guclu odul avcilari olsa da guzel olmaz miydi? Kalburustu korsanlarin cekindigi kendi isine bakan guclu odul avcilari gormek isterdim, bence serinin tek eksigi bu.

Oda'nin ichigo gibi bir karakteri harcayacagini sanmiyorum. Pardon ichiji. Yine reiju'nun da olmekle ilgili bir problemi olmasa da, sanji'nin deger verdigi bir kisinin da harcanacagini sanmiyorum, e sanji zaten olmeyecekse big mom in plani bir sekilde basarisiz olacak gibi
Bolum nedense pek begenilmemis aksiyon olmadigi icin ama ben begendim.
Luffy'nin pudding beni de sanjiyi de tuzaga dusurdu demesi cok hosuma gitti, nakamasina sonsuz bir guven duyuyor, sanjinin yaptiginin dogruluguna yanlisligina hic girmeyecegim ama artik onu sinirlayici engel kalmadi, smoothie veya diger komutanla bir vs atsa da gucunu gorsek diye umuyorum.
Bir de bu seride cok guclu odul avcilari olsa da guzel olmaz miydi? Kalburustu korsanlarin cekindigi kendi isine bakan guclu odul avcilari gormek isterdim, bence serinin tek eksigi bu.
Serinin en büyük eksiği zaten.
Deniz savaşları ve ödül avcıları.

Luffy'nin kırık dişini her gördüğümde Sanji'den biraz daha nefret ediyorum. Bu gidişle profile hater of doflamingo yerine hater of Sanji yazacağım.

Ara konusuna gelirsek de odanın çalışma koşullarından falan bahsedilmiş. Sanki tek çalışan Oda arkadaş. Tek mangaka kendisi. Şu an en iyi mangakalardan biri yada en iyi mangaka falan sayılıyorsa bunun tek sebebi temeli sağlam atmış olmasıdır. Yoksa Odadan yetenekli mangakalar az değil. Kısaca bu kadar fazla araya hiç bir bahane bulunamaz. Yılda üç ara fazla bile ki zaten Jump'ın araları vs. var.

Bölüme gelirsekte 3 sayfada anlatılacak şey bir bölümde anlatılmış. Hiç bir olay yoktu.

Ödül avcısı ne ki seride para öyle bulunamayan bir sey degilki. Korsan olursun istediğin kadar para elde edersin. Seride paranın önemi yok ki. O yüzden ödül avcısı olmaması sıkıntı değil. Misal jackin ödülü için peşinden ödül avcısı gidelir mi? Gidebilmesi için yonko gücünde olması lazım çünkü arkasında kaido var adamın. Her yerde hazine çıkabiliyor. Seride paranın çok önemi yok yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık