Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 852: Germa'nın Başarısızlığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    149
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ara veriliyor diye üzülenleri anlarım. İnsan ister istemez üzülüyor.Ben de üzülüyorum her hafta olsa da okusak keşke;fakat: ''Boş bölüm,ıyy geçiş bölümü bu.'' diyenleri anlayamıyorum. Bu bölümler olmadan hikaye eksik kalır. Seriyi kimse mi hikayesi için takip etmiyor ya? Herkeste bir dövüş beklentisi var hep.Üzücü :(. Bir de: ''Oda çok tembel hep ara veriyor.'' diyenleri de anlamıyorum. Ya sadece bu sitede adamın çalışma şartlarını anlatan 4-5 röportaj şeysi var. Oku oku insaf. :(

Ara veriliyor diye üzülenleri anlarım. İnsan ister istemez üzülüyor.Ben de üzülüyorum her hafta olsa da okusak keşke;fakat: ''Boş bölüm,ıyy geçiş bölümü bu.'' diyenleri anlayamıyorum. Bu bölümler olmadan hikaye eksik kalır. Seriyi kimse mi hikayesi için takip etmiyor ya? Herkeste bir dövüş beklentisi var hep.Üzücü :(. Bir de: ''Oda çok tembel hep ara veriyor.'' diyenleri de anlamıyorum. Ya sadece bu sitede adamın çalışma şartlarını anlatan 4-5 röportaj şeysi var. Oku oku insaf. :(
Sadece ben 852 kere anlattım ama yok. :(

O değil de çocukken Zeff'ten yediği tekmelerden dolayı ölmemesinin sebebi, meğersem bir deney ürünü olmasıymış. :/

Luffy gerçekten de her zaman "Açken sen, sen değilsin." moduna giriyor. Nami'nin dediğine göre de Luffy normal insanlardan üç kat fazla enerji harcıyor. Hani şaka gibi söylenmiş, "Ah bu Luffy yok mu..." havasında ama gerçeklik payı da yok değil. Yemek yiyince vücudu dahi iyileşiyordu Luffy'nin. Gene yesin, gene diş gelir. Bu adamın yemek ile olan bağını da çözemedim. Oda niye bu kadar üstünde duruyor acaba.
Bence luffynin genlerinde de birşeyler var o yüzden.Germa belki bunu kopyalamaya çalışıyordu.Hatta bütün D.ler bile bu şekilde özelliklere sahip olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık