Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 852: Germa'nın Başarısızlığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    149
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yazım üslubumu bir kaç kişi için değiştirecek değilim, kimseye hakaret etmeden eleştirme hakkı kurallara aykırı değil.

Mesajlarımı görmekten rahatsız olan var ise kullanıcı adıma tıklayıp "Engelle" kelimesine tek tık atarak bütün bu dertlerden kurtulabilir. :(

Mantık olarak New World denen yerde ödül avcılarının zaten barınamaması gerekir. Öyle de gözüküyor. Anca East Blue'da falan takılıyorlar işte, en fazla Grand Line.

Bir de seride ödül avcılığının geri planda kalmasının da mantıklı sebebi var. Serinin adı olan One Piece, herhangi bir ödülden çok daha ihtişamlı. Bu yüzden korsan olmak One Piece olduğu sürece daha cazip. Ve bu yüzden de korsan çağı gibi şeyler deniyor Roger sonrası için. Korsanlar bu kadar baskınken ödül avcıları da çok yaşayamaz ayrıca. Avlanırken av olurlar ;)

Tabi dediğin mantıklı ama benim görmek istediğim korsan avcısı, ödül avcısından daha çok kendini denizleri kötü adamlardan temizlemeye adamış kişiler. Bu dediğimi marinede yapıyor ama onlar hükümetin uşağı , hükümette kutsal ejderler için çalışıyor. Kutsal ejderler'de pek iyi olmadığı için tarafsız bir şekilde kimseye bağlı olmadan Korsan Avcısı adı altında bu işi yapanları görmek isterim.
O dediğini yapan tek karakter vardı, o da Jigoro. Adam ailesini korumak için 7000 korsanı öldürmüş.

Serinin en büyük eksiği zaten.
Deniz savaşları ve ödül avcıları.
Birincisi korsan teması içeren bir eserde kesinlikle olmalı ama mumla arıyoruz resmen.

Ödül avcısı seride daha fazla olmalıydı.Şu dressrosadaki eleman gibi çok fırsatçı olmalıydı sağda solda ama pek göremedik.Aslında Mihawk eskiden Zoro gibi ödül avcısı olabilir.Aklıma yatıyor.Sonradan korsanlığa bulaşmış olabilir Zoro gibi.Belki en başında amacı Shanks'ı yenip ödülünü almaktı ama sonradan korsan oldu.Tayfası da yok zaten.

Op'un bütün anaları çilekeş, en büyük ana Linlin'in çileli geçmişini bekliyorum.

Birde Reiju tayfaya katılsın demeniz gerekirdi şu bölümde. Bellamy için bile gelsin deniyordu. Gelmez ama kalbimizde gelsin. Gidecek yeri yok kızcağızın.

Bu mangaya bir Zoldyck ailesi karizmasında olan bir ödül avcısı aile lazım. Vinsmokelerden bekledim ama reyiz ve bacısı hariç hepsini toplasan Zoldyck'ın bir bireyinin tırnağa etmezler :)

Op'un bütün anaları çilekeş, en büyük ana Linlin'in çileli geçmişini bekliyorum.

Birde Reiju tayfaya katılsın demeniz gerekirdi şu bölümde. Bellamy için bile gelsin deniyordu. Gelmez ama kalbimizde gelsin. Gidecek yeri yok kızcağızın.

Bu mangaya bir Zoldyck ailesi karizmasında olan bir ödül avcısı aile lazım. Vinsmokelerden bekledim ama reyiz ve bacısı hariç hepsini toplasan Zoldyck'ın bir bireyinin tırnağa etmezler :)
Baba'da hiç karizma yok. İçlerinde karizma bir tek 1 numarada.

Sanjinin orada sinsi planlarını söylemesini isterdim. Luffy nin yolu yol değil. Smothie katları kapatın dedi de Luffy nasıl çıkacak bakalım bir şekilde Brook un olduğu yere gelecek bence ya da Carrotlar Luffy i ayna da görüp alacaklar her şey olabilir.

Lakaplarından belliydi zaten,

Reiju -> Zehir pempesi (ki Luffy'nin zehrini emmişti)
İchiji -> Kıvılcım kırmızısı (arkasındaki efekt Ace'in ateşinden çok Akainu'nun magma efektine benziyor ayrıca)
Niji -> Elektrik mavisi
Yonji -> Vinç yeşili (o nası bişeyse artık o_O, görselde de bişey yok zaten)
kıvılcım kırmızısı olayını sanji almış olabilir mi daha belki güçlerini uyandıramamıştır falan dj bağlantılı falan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık