Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 852: Germa'nın Başarısızlığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    149
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümü çok beğendim ben :)
Sanji'nin annesine üzüldüm. Yine de ölümü pahasına Sanji gibi bir çocuğu olduğu için çok mutluydu. Bunun dışında Luffy'nin sıfır enerji ile nereye kadar gidebileceği merak konusu ama iman gücü yerinde gibi.

Bölümde yazabileceğim bir şey yok ama Sanji onlar için kendimi feda etti her diyişinde beynime kan sıçrıyor. Başından beri amaç Yonkou indirmekti. Her santaj ile bu duruma düşülmemesi lazım. Herkesin sevdikleri var. Santaja boyun eğmemek lazım.

O kadar artan gerilim, Sanji'nin çaresizliği ve verdiği kötü kararlar. Bunların sebebini birkaç cümleyle geçiştirdi Oda. Olmadı bence. Reiju babasının sözüne karşı gelemiyor ama Sanji'nin eline takılan kelepçeyi değiştirmiş. Baratie'yi burdan çıkınca düşünecekmiş. Yahu bu adamın kaptanına yaptığı şeylerin ve tayfayla ilgili aldığı kararların sebeplerini birkaç cümlede oldu bittiye getirmişsin Oda. E bu adam niye tıpış tıpış geldi Bege'yle. İlk başta tek gerçek tehdit Baratie idi. Hani tayfasını kurtarmak istese bile, Luffy'yi biliyor gelir peşinden. Ellerinde kelepçe takılmamıştı bile. Baratie mevzusunda, şu andan sonra her ne yapacaksa onu yapsaydı ya...

Luffy şuan mahkum kütüphanesinin 2.katındaymış. Jinbei'nin giriş panelinde İd'yi vurgulaması gelecek sayıda da İd'deki gibi bir benzerlik görebileceğimizin ihtimalini arttırıyor. Yani İd'de 0.katta güçlü ve tehlikeli mahkumlar varken burada tam tersi kat arttıkça görünen mahkumların tehlikesi ve güçlülüğü artacak. Hatta tanıdık birine bile rastlayabiliriz.
İd'de Crocodile'i görmüştük burada da Schi olarak Moria'yı görebiliriz. 2.Schi ise Jinbei fakat bu sefer mahkum değil isyan eden müttefik konumunda.

Sanjinin geçmişini tam olarak öğrendik artık. Oda Sanjinin gen power up alabilme ihtimaline hala açık bir kapı bırakmış durumda. Annesine üzüldüm delikanlı kadınmış. Benim anlamadığım nokta duygudan yoksun olmaları gerekirken diğer 3 kardeş Namiyi görünce ışıkları yaktı. Birisine abayı yakmak diğer bir deyişle abaza olmakta bir duygu belirtisi değil midir? Yani tüm duyguları ellerinden alınmamış bu çocukların. İtaatkar etmek için bile sadakatli olmak gerekir.

Mont D'or'un mahkum kütüphanesini büyük ihtimal Sanji halledecek. Yakmak lazımmış bu kitaplardan çıkabilmek için.
Sanji diable faktörüyle burada önemli rol oynayacak bana göre.

Düğün günü tüm Vinsmokeleri ortadan kaldıracaklarını söyledi Pudding. Ve buna göre de tedbir alacaklardır Vinsmoke ailesi. İşin ilginç yanı çift kişilikli Pudding'in bu söylediği doğru mu? yoksa yalan mı? Eğer yalansa işte o zaman işler ilginçleşir.

Yok yere Vinsmoke ile Mom korsanları çarpışır. Düğün iptal olur vs vs.

Luffy şuan mahkum kütüphanesinin 2.katındaymış. Jinbei'nin giriş panelinde İd'yi vurgulaması gelecek sayıda da İd'deki gibi bir benzerlik görebileceğimizin ihtimalini arttırıyor. Yani İd'de 0.katta güçlü ve tehlikeli mahkumlar varken burada tam tersi kat arttıkça görünen mahkumların tehlikesi ve güçlülüğü artacak. Hatta tanıdık birine bile rastlayabiliriz.
İd'de Crocodile'i görmüştük burada da Schi olarak Moria'yı görebiliriz. 2.Schi ise Jinbei fakat bu sefer mahkum değil isyan eden müttefik konumunda.

Sanjinin geçmişini tam olarak öğrendik artık. Oda Sanjinin gen power up alabilme ihtimaline hala açık bir kapı bırakmış durumda. Annesine üzüldüm delikanlı kadınmış. Benim anlamadığım nokta duygudan yoksun olmaları gerekirken diğer 3 kardeş Namiyi görünce ışıkları yaktı. Birisine abayı yakmak diğer bir deyişle abaza olmakta bir duygu belirtisi değil midir? Yani tüm duyguları ellerinden alınmamış bu çocukların. İtaatkar etmek için bile sadakatli olmak gerekir.

Mont D'or'un mahkum kütüphanesini büyük ihtimal Sanji halledecek. Yakmak lazımmış bu kitaplardan çıkabilmek için.
Sanji diable faktörüyle burada önemli rol oynayacak bana göre.

Düğün günü tüm Vinsmokeleri ortadan kaldıracaklarını söyledi Pudding. Ve buna göre de tedbir alacaklardır Vinsmoke ailesi. İşin ilginç yanı çift kişilikli Pudding'in bu söylediği doğru mu? yoksa yalan mı? Eğer yalansa işte o zaman işler ilginçleşir.

Yok yere Vinsmoke ile Mom korsanları çarpışır. Düğün iptal olur vs vs.
Belki sapıklıkları ilaçların yan etkisidir:hmm:

Luffy falan umurumda degilde sanji bacisini oradan kurtarmadan arkadaslariyla kacarsa bu sefer benim gozuden de duser."Adam degilmissin be sanji" derim.Uyarayim dedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık