Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850: Umut Işığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teach için erken bence.Çökecekse de anında çökmez.Bizimkiler Kaido ile uğraşırken haberini alabiliriz.Teach o işlerde acele etmiyor tam takım halleder işini.Bu öyle devrimci karargahı basmaya benzemez yonko bu.
Ama işin garibi Big Mam şu anda inmezse bile bizimkiler kaçtı diyelim bu kadın bunları takip etmeyecek mi? Gemi yollar her türlü bir şeyler olur ee o zaman ne olacak ? Big Mamın ineceğini zaten düşünmüyorum da Teach en mantıklısı zayıflar en kötü Big Mam ı halleder. Burgess olmasa üstü de bulamazdı bir anda çıktılar yola :D

Pudding bu kadar iyi rol yapıyorsa eğer Lola'nın kaçtığını neden Big Mom'a yetiştirmedi. Şımartılması için harika bir fırsattı çünkü.

Pudding her kötü karakter gibi kibrinin kurbanı olucak Anasının hayalleri gerçekleşmeyecek. Ama çok sayko çizmiş ya Purini çok hoşuma gitti.

Teach için erken bence.Çökecekse de anında çökmez.Bizimkiler Kaido ile uğraşırken haberini alabiliriz.Teach o işlerde acele etmiyor tam takım halleder işini.Bu öyle devrimci karargahı basmaya benzemez yonko bu.
Aslında Mom ile Kaido'yu kafa kafaya vurdurmaya çalışsalar iyi olurdu. Hiç o taraftan düşünmediler. Ceaser ele geçirilmiş deyip Kaido'yu doldurabilirlerdi. Laftan sözden anlayan bir tip değil gibi, Mom'ın üstünden geçerdi. Hem Kaido zayıflardı hem yonkoular adam gibi geniş işlenirdi. Hemde Luffy o seviyeye gelmeden iş yapmış olurdu.

adam sadece göz dağı verdiğini düşman gemisinde tehditkar olması gerektiğini söyledi bro neresi yırtıldı gayet sakindi :artiz: o hali tahta çatlatıyorsa sinir krizini görmek isterim asıl :D
Ben demiyorum onu Anka Marco diyor, gücünü sınırlarına kadar zorluyorsun diyor. Babasından görmüş adam, biliyor haliyle. :)

Göğü ikiye bölenlerden biri de o Shankstı. Pls. :(
Bilinçli bir hareket değil o, tabiatın çarpışmaya verdiği tepki sadece. Dof ve Luffy çarpışınca hatta Luffy ve çinjao çarpışinca da kıvılcımlanma oluyor. Bunlar karakterin direkt gücünü yansıtan şeyler değil. Direkt güç Şenksin gemiye çikısında gösterildi işte. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık