Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850: Umut Işığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu işin arkasında bege çıkacak gibi. Big mom germayı ele geçirmeyi istiyor ve adamları bunun bilincinde. Yani germayı en beklemedikleri zamanda harcamalılar fakat puding ne yapıyor sizi öldüreceğiz diyip adamları uyandırıyor. Bege pudingi özgür olabileceği vaadiyle yanına çekmiştir. Şöyle ki çoçukları onu sevdikleri için değil korktukları için BM emirlerine uyuyorlar sanki ve çocuklarının arasında pek sevgi yok gibi. Bkz = Bruleenin 4. komutan hakındaki sözleri, allatinin karısınının sözleri, big mom tarafından ruhu özümsenen kardeşini gören mont dor un cisimciklere tek bir saniye bile bırakmayın deyişi. Yalnız opera kalender birine benziyor.
Begenin planı şu şekildir; germa ile koca ananın çarpışması ve işin içine luffynin girmesiyle oluşacak kaostan faydalanmak Bege luffyi az çok biliyor
" kaptanınız bu çağda bazı dalgalar yarattı ve ben de o dalgaların akıntısında ilerliyorum" bege nin hasır şapkalara söylediği söz

Bege dedinde aklıma geldi. yeni bölüm var mı acaba yarın. normalde perşembenin gelişi çarşambadan belli olurdu. bi spoiler filan çıkardı. hala bi ses yok.

Brook tayfanın müzisyen açığını kapatıyor, yani yollasak olmaz. Tayfada Mink(sonuç itibari ile bir ırk ve her ırktan bir tür toplayacak değiliz herhalde :D)'e ihtiyaç yok bence, en fazla ittifak olurlar gibi. Tamago'nun öleceğini düşünmüyorum, adamın ödülü Jinbei'den yüksek. Tek yiyecek hali yok ya :D Büyük ihtimal yumurta ile alakalı bir yeteneği vardır.
Pedro da Jinbei nasıl Balıkadam korsanlarını bir arada tutuyor bir yandan ülkesini korumaya çalışıp bir yandan korsancılık yapıyorsa(daha doğrusu diplomasi vs) aynı şekilde Pedro da minklerden oluşan bir tayfanın başında görebiliriz ben bu veya bir sonraki arc sonunda Balıkadam adasında ve Zouda Mugiwaraların bayrağının dalgalanacağını Jinbei liderliğinde Balıkadamların Sunny korsanlarını tekrar kurup Pedro liderliğinde Minklerinde Nox korsanlarını tekrar kurup Mugiwara Grand Fleet e katılacaklarını düşünüyorum.
Pedro ve Jinbei bu şekilde katılmış olacaklar tayfaya.

OP bu bölüme kadar sürekli polyanna modda ilerledi , Pudding'in resmedildiği tarzda bir kötü çıkması ve kanlı düğünün gerçekleşmesi en çok istediğim şey , ama Pudding kendini feda edecek gibi duruyor . Umarım yanılırım
Red wedding gibi yapsaydı keşke:ehe:

Sonra east blue'dan başka biri en baştan başlıyor:ehe:

3.göz için müsait bir yetenek zihin kontrolü yapiyordur. Luffy kaçamayacak diye kulağına fısıldıyor. Reiju'ya dikkatli bakın konuşmaması için ya yaptiklarini unutturuyordur, ya da hipnotize edip kontrol ediyordur. Pudding kendini açık etmedi yani. Herşekilde Reiju'nun konuşmasını engelleyebilir gibi bir izlenim edindim.
Ucundan tutmuş :D

Pedro da Jinbei nasıl Balıkadam korsanlarını bir arada tutuyor bir yandan ülkesini korumaya çalışıp bir yandan korsancılık yapıyorsa(daha doğrusu diplomasi vs) aynı şekilde Pedro da minklerden oluşan bir tayfanın başında görebiliriz ben bu veya bir sonraki arc sonunda Balıkadam adasında ve Zouda Mugiwaraların bayrağının dalgalanacağını Jinbei liderliğinde Balıkadamların Sunny korsanlarını tekrar kurup Pedro liderliğinde Minklerinde Nox korsanlarını tekrar kurup Mugiwara Grand Fleet e katılacaklarını düşünüyorum.
Pedro ve Jinbei bu şekilde katılmış olacaklar tayfaya.
Diyorum ya ittifak olurlar diye, kemik kadroda değilde WB'nin ki gibi yan kadroda olurlar. Kemik kadroda Zoro, Sanji gibiler olur, Barto ve Pedro gibiler de tümen komutanı olurlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık