Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 844 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok hayalperestsin dostum. Yanlış yaptığı tek konu fazla dövmüş olması sadece. Onun dışında normal. Bölüme bakmadım daha ekstra bişey yoksa tabi.
Sanji'nin o sözleri bile söylemesi yanlışken üstüne bir de bunlar... Benim anladığım bir şey varsa Sanji'nin şu an tayfaya olan güvensizliğini Mangaka'nın gösterdiğidir. Yeteri kadar güvenmediğinin... İşleri kendi başına yapmaya çalışmasının zararını görecektir. Ben böyle işleyeceğini düşünüyorum Mangaka'nın. Aklı şu an başında değildir açıkcası.

Bölümün resimlerine şöyle bir baktım da Sanjinin bir kabahatinin olmadığı ortada. Aksine Luffynin ne kadar bencil ve karaktersiz bir kişiliğe sahip olduğu görülüyor. :)

Spoiler çevirisi yanlış mı ? Luffy demiş işte, ''Sanji sen olmazsan ben Korsan Kral olamam'' , Luffy tayfasını Korsan Kral olmak için kullanıyor. Diyenler var ya, Luffy Korsan Krallığı bırakır tayfası için, öyle bir olay yok.

Luffy Kaido ya girmeden önce Dünyanın en iyi tekmelerinden bir kaç tane yedi.

Benim açımdan sıkıntı yok, bir iki tekmeyle bir şey olmaz.

Gelecek için verilen bu psikolojik savaşta ne yapsa mübah. Adamsın Sanji.

Spoiler çevirisi yanlış mı ? Luffy demiş işte, ''Sanji sen olmazsan ben Korsan Kral olamam'' , Luffy tayfasını Korsan Kral olmak için kullanıyor. Diyenler var ya, Luffy Korsan Krallığı bırakır tayfası için, öyle bir olay yok.
Ordan bu anlamı çıkarabiliyorsan vallahi helal olsun sana. Sanji vefasız biri olsa Luffy orda onu beklerken ölse ne diyeceksin? Sanji'den başka aşçı bulamıyor mu? Yahu koskoca evrende sadece bir Sanji mi var? Diğer tayfalar nasıl yaşıyormuş yahu? Hani zorlama zorlama sözler çıkarıyorsunuz.

Luffy zaten Sanji sen gelene kadar burda gerekirse açlıktan ölürüm diyerek olayı özetlemiştir. Sanji'nin tayfadan çıkması Big Mom'ın adamı olmaktan daha kötü diyerek durumu kanıtlamıştır. Belki de bunun üzerinden Luffy'i Big Mom'ın emrine bile sokturur Mangaka. Sanji Maceramız bitmedi diyor adam. Sanji'yi özel bir yere koyduğu belli.

Nasıl yorumluyorsunuz bu oılayı anlamış değilim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık