Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 844 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
keşke okama olarak kalaydın sanşi bizde bunları görmeseydik :of:
ODA senin çıkaracağın bölümünde ...
haftaya yine Op will be on break next week yazısını görürüz.

Kesinlike Sanjinin yaptığını savunmuyorum ama 844. bölümünü okuduğumuz 10 yılı aşkındır seride bulunan her türlü arc'da tayfanın içinde bulunmuş bir karakterin bu kadar gömülmesini tuhaf buluyorum.

Luffynin bile "Sen yoksan ben korsanlar kralı olamam" deyip tüm tekmelerini yiyecek kadar değer verdiği bir karakter Sanji.

One piece'in belki en sevdiğimiz yönü bizi sürekli şaşırtabiliyor olması.Batmaya yüz tutmuş için gemi için kaptanına meydan okuyan adamın affedildiği en alakasız detayların bile bir şekilde sonuca bağlandığı seride, bir bölümde karaktere "ölsün,gebersin adam değil" diye yorumların yapılması doğru değil.
Ben öyle bir şey demiyorum. Gömmek değil bu durum. Sadece bu yanlışı yapmasaydı diyorum. İllaki bir şekilde toparlatacak Mangaka.

Bölüm fon müziği. Çıkınca bu müzikle okumanızı tavsiye ederim.

Bunu sevmem başka olsun derseniz;
Bir diğer seçenek

Sanji Winsmoke

Ben öyle bir şey demiyorum. Gömmek değil bu durum. Sadece bu yanlışı yapmasaydı diyorum. İllaki bir şekilde toparlatacak Mangaka.
Yok yorumlar üzerine denk gelince yorumun yazmıştım. Ben geçen hafta Sanji Luffy'i tekmelediğinden beri aklıma geldikçe üzülüyorum hatta bu sayıyı nasıl okuyacağım diyorum.

Evet yaptığı şey doğru değil ama öyle yorumlar görüyorum ki insanın yapmayın yahu diyesi geliyor.

İlk kez bi arcta ne olacağını kestiremiyorum :D
Sanji nasıl tayfaya dönecek?
Arc'ın baş düşmanı kim?
Vinsmokeler dost mu düşman mı?
Big Mom inecek mi?
Jinbei nerde Pekoms nerde Puding'e ne olacak?
Bege ne yapacak?

İlk kez bi arcta ne olacağını kestiremiyorum :D
Sanji nasıl tayfaya dönecek?
Arc'ın baş düşmanı kim?
Vinsmokeler dost mu düşman mı?
Big Mom inecek mi?
Jinbei nerde Pekoms nerde Puding'e ne olacak?
Bege ne yapacak?
Dengeleri çay partisine çağırdığı konuklar değiştirecektir diye düşünüyorum. Ortada bide Mom ile bağlantısı olduğu düşünülen Miss Bakkin ve Weeble var. Olayların sonu Luffy-Big Mom kapışmasından çok daha farklı yerlere gidecekmiş gibi duruyor.

Son kare gercekten yüreğimi dağladı laan. One öyle. Ben OPta daha once bu kadar duygulanmadım. Cok iyi vermiş la psikolojiyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık