Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 844 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiç mi durum analizi yapamıyorsun ya?

@Densetsu no Samurai

Bu admalar yola çıktığı zaman amaçları neydi? Yonkou indirmek? Sanji gibi zeki biri bunun bilincinde mi? Evet.

Bu hayatın adil olmadığını da biliyorlar. Yonkou tayfası bizimkilerin hazır olmasını mı bekleyecek? Bu gibi durumlara hazır mı olacak her zaman? Ne okuyoruz burda? ÖSS sınavına hazırlanan arkadaşların hikayesini mi?
Yukarıda erkâna demişsin de asıl durum analizi yapamayan sensin. Hayat adil değil diye Luffy direkt Raftel'e gitsin Teach'i yensin o zaman ? Böyle Saçma bi bakış açısı mı olur la ? Neyle yenecekler bu kadar adamı ? Luffy kırık dişini yastık altına koyup ertesi gün Shanks olarak mı uyanacak :) Yazmak olsun diye yazma yahu! Şu anki tabloda Luffy'ler Mom karşısında ÇÖP.

amacı doğrultusunda bu adamları kullanıyor lafın saçmalamada doruk noktası valla söze gerek yok ^^
Peki ne için bu adamları topladı, sen söyle öyle olsun. Evcilik oynamak için mi topladı bu adamları Luffy ?

Ben olaya gerçekçi bakıyorum. Gerçekleri konuşmak lazım, hayat toz pembe değildir.

Peki ne için bu adamları topladı, sen söyle öyle olsun. Evcilik oynamak için mi topladı bu adamları Luffy ?

Ben olaya gerçekçi bakıyorum. Gerçekleri konuşmak lazım, hayat toz pembe değildir.
Macera icin. One Piece'in nerde olduğunu öğrenirsek Kk olmaktan vazgecerim diyen biri bu. Az okuduğunuz seriyi hatirlayin.

@Densetsu no Samurai

Sana laf anlatamayacagım şimdi. Hele senin gibi her konuda Luffy'i haksız goren bildiğin haterligini yapan birine.

Macera icin. One Piece'in nerde olduğunu öğrenirsek Kk olmaktan vazgecerim diyen biri bu. Az okuduğunuz seriyi hatirlayin.
Tek başına macera yaşayamıyor mu ? Tek başına gezen kişiler ne yapıyor ?

Luffy tayfasına ihtiyacı olduğunu kaç defa söylüyor, Korsan Kral ben olucam diyor, başkası değil. Korsan Kral olmak için bu adamları toplamış, hayatlarını riske atmış, kendi çıkarı için dövüştürmüş. Bu kadar toz pembe bakmayın olaylara, Teletabiz mi bu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık