Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 837: Luffy, Komutan Cracker'a Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 106 59.9%
  • İyi

Kullanılan: 53 29.9%
  • Orta

Kullanılan: 11 6.2%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok kötü

Kullanılan: 7 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy Kaido vs.'sinin teke tek olacağını düşünmüyorum. Eğer olursa ki çok düşük ihtimal, g4'le Kaido'yu gıdıklar ancak Luffy. Bu adam gördüğümüz kimseye benzemiyor. Douriki'nin kitabını yazmış herif. Fiziksel güçte çığır açmış. Bu yüzden ya Kaido'ya karşı g4'ün ikinci versiyonu çıkar ve bu daha güçlüdür ya da g5'i açar. Başka yolu yok.

Mom'la savaş kesin olacak gibi duruyor. Bu bağlamda Brulee'nin ayna muhabbetine değineyim biraz.. Pound adadaki ilk müttefikimiz oldu. Bu aynanın içinde de yüzlerce kişi var bence ve bizimkiler sayesinde bu kişiler serbest kalacak. Tabi ki bunlar da müttefikimiz olacak ;) İş Mom'a doğru gidecek böylelikle. Germa ve davetlilerin durumu belli olsun, savaşın seyri buna göre kesinlik kazanır. Şu an Mom %90 iner diyorum.

@Phoenix

Dediğim gibi bu konuda ayrıntılı olarak yazıcam hacı (inşallah).
Oruç reis olayıyla novalar önem kazanmaya başlayacak gibi. Bege kilit rol oynayacak gibime geliyor.

Bana kalırsa Luffy-Cracker savaşı bitmicek gibi. Eğer savaşları uzarsa Luffygilin şansı kalmaz. O yüzden savaş yarıdayken kaçma durumları oluşacak. Sanji'yi ve antik yazının kopyasını alıp uzarlar.

Herşeyi dofiyle kıyaslıyorsunuz onu anlamıyorum dof da kral dı iki kralın kapışması farklı kral olmayan adamın kapışması farklı dofu teknikle yendi lufy dofun hakisi lufyin hakisini deldi hatırlayın burda lufyy direk admın hakıli kalkanını parçalıyor arada ki farkı anlamak çok mu zor :)
Dofun hakisi nerede deldi? :(

Şimdi açıklandığı kadarıyla

Cracker=Biscui adası sahibi
Moscato(Şu Big Momun açlıktan öldürdüğü)=Galeta adası sahibi
Perespero(Şu değişik şekilli şeker adam)=Candy adası sahibi

Bunlar bilinen Big Momun erkek çocukları.Big Momun 45 tane erkek çocuğu ve 35 tane adası var. Bu adaların 7si diğerlerinden ayrı tutulmuş.

Cake Island zaten Big Momun ana merkezi.
Şu adalar resminde gözüken 6 büyük ada var. Candy,Biscuits,Jam,Cheese,Nuts ve Cacao.

Yani demem odur ki nasıl Biscuit diğerlerinden ayrı tutulmuşsa(3 tatlı komutanından biriyse) bu diğer 6 ada sahibinin Yonkonun yıkıcı gücü olan diğer erkek çocukları olduğunu düşünüyorum. Ki Moscatonun çöp gibi direk ölmeside bu 6lının biraz özel olduğunu kanıtlar.

Şimdi bizimkiler Cacao adasına gitmişlerdi ve oranın yöneticisi ortalıkta gözükmüyordu tahminimce Urougenin indirdiği adam Kakao yöneticisiydi adıda Charlotte Chocklate(Biscuit-Cracker=Cacao-Chocklate) büyük ihtimalle. Gücününde bunla alakası olabilir. Mascatonun tanıtılırken bize 3 tatlı komutanından biri olarak gösterilmemesi onun öyle olmadığını kanıtlıyor diyebiliriz.Bunun dışında Crackeri zaten gördük yani demem odur ki kalan 2 tatlı komutanı Jam Cheese ve Nuts adalarının sahibi. Cheese yani peynir tatlı komutanı vasfına uyuşmuyor. Buda geriye kalan Yonkonun sağ kolu ve sol kolunun Jam,Nuts adası sahipleri olduğunu düşündürüyor.

Şimdi Odanın hayal gücüne kaldık.Reçel ve Fındıktan ne gibi şeyler çıkarabilir bilemiyorum.

Daha önce yazmıştım toparlayayım dedim.Teori gibi oldu biraz :D

GP9 Ekibi ile tayfa arasında ki güç farkını biliyorduruz. Bu saatten sonra orada ki gibi dövüş esnasında limitlerini aşacaklar. Çok imkansız bir durum değil.
Ayrıca gözden kaçan bir durum var. GP9 ekibinde nasıl teknik kopyaladıysa ve uyguladıysa aynısı olabilir.
Doflamingo sayesinde ne öğrendik ? Uyanış :)
Luffy ileride hatta bu vs'de bile bunu çıkarabilir. Sonuçta bu adam Rokushiki tekniklerinden kendine teknik çekmiş adam.
Doflamingo o uyanışı göstererek hata bile yaptı.
Big Momı yenmesi imkansız değil. Kraker sadece Blueno.
Yonkouları küçümseyen bir kişi daha. Ya biz başka serileri okuyoruz ya da bilemeyeceğim artık.
Bir tarafta dofu direk tek indiremeyen Luffy bir yerde dünya hükümetinin dalamadığı yonkoular ya bu dünya hükümeti salak zira luffy indirebilecek seviyede ama onlar indiremeyeceğini düşünüyor ya da dünya hükümeti bayağı zayıfmış ne diyeyim. He cracker bluno örneği de nasıl bir kıyaslama hatasıdır oda ayrı bir konu zira bluno ve lucci farklılıkları olsa da aynı tarz dövüşen kişiler ama seviyeleri farklı halbuki mom ile cracker farklı türde yetenekleri var ve yonkouların seviyesini cidden 500 milyonluk adamın gücü(hadi 700lük de doftan beri lvl atlamış olsun yine olmuyor ama ) ile ineceğini düşünüyorsan güzel kafa iyi rüyaymış. Şunu da söyleyeyim ben luffy fanıyım ve burada momu nasıl yener diye düşünmüyorum bu adadan nasıl kurtulur onu düşünüyorum... Eğer bu adada bir şekilde momu yenerse op dünyasının şu ana kadar mükemmel giden güç dengesi(bana göre) alt üst olacaktır.

karolla

3 gün sonra burada dövüşün devamını gösterirse çok fena şeyler olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık