Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 837: Luffy, Komutan Cracker'a Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 106 59.9%
  • İyi

Kullanılan: 53 29.9%
  • Orta

Kullanılan: 11 6.2%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok kötü

Kullanılan: 7 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cracker haftaya yerden kalkmıyormuş. Tam şenlik olur.

Bu arada şimdilik BigMom family:

Senaryo:

Killer Sanji'nin kayıp abisi çıkacak. Sanji'nin başına gelenleri duyduğu için Kidd'i de alıp düğüne gelecek. Belki Kidd'e Sanji'nin kardeşi olduğundan hiç bahsetmeyecek ancak Mom'la olan hesabını kapatmak, giden kolunun öcünü almak için Mugiwara'lara yardıma gidelim diyecek. Bilemiyorum. Her ne şekilde olursa olsun Kidd ve tayfası o düğüne gelecek.

Şu resme bakın:

Sanji'ye maske takılması ne alaka ? :hmm:

Bu Killer'a bir gönderme olabilir mi ? Peki bir de bu resme bakın:

Killer'ın sol kolu yanık. Bir yangında öldü zannedilip farklı bir hayata yelken açma fırsatı olabilir mi bu Killer için ? Ailesinden nefret eden iki çocuk ve iki korsan :rolleyes: Bir şeye daha dikkat etmenizi istiyorum.

Killer'ın sol kolu= yanık-ateş
Sanji'nin şimdilerdeki yeteneği=ateş

Sanji'nin taktığı maske, Sanji'nin kullandığı ateş tekniği.

Ateş, maske.

Maske, ateş :D:D:D

Ortalık fena karışacak ben diyim :D
Olabilir tabi kesin konuşmamak lazım ama bana çok zorlama geldi :D

Herşeyi dofiyle kıyaslıyorsunuz onu anlamıyorum dof da kral dı iki kralın kapışması farklı kral olmayan adamın kapışması farklı dofu teknikle yendi lufy dofun hakisi lufyin hakisini deldi hatırlayın burda lufyy direk admın hakıli kalkanını parçalıyor arada ki farkı anlamak çok mu zor :)

ama 2 si almamalı bence korsanlar kralı olucak kişinin artık tek basına mucadelesi makbuldur :)
Makbul olan değil makul olan önemli ;) Daha düne kadar Mingo'ya iki kişi dalan adam, 3 gün sonra bir imparatora tek başına dalarsa Polyanna'yı okuyoruzdur. Gerçi bir çok açıdan Polyanna'yı aratmıyor sağolsun ama o kadar da değilll yani.

ama 2 si almamalı bence korsanlar kralı olucak kişinin artık tek basına mucadelesi makbuldur :)
Luffy kk olacaksa aha bu şekil olacak:sapkali:Tabi bu attığıma birkaç bin kişi daha ekleyebilirsin. Bu şimdikiler ve dahası da var da buraya almamışlar.

Linlin düşmez ama Kaido'ya en az 2, bence 3-7 arası ama uygun olanı 50 kişi dalmalarıdır. Son vuruşu yapan Luffy kahraman olur bunu bekleyen okuyucu tatmin olur, orası sorun değil. Teke tek olmayan güç dengesini bile bozar:p

Luffy kk olacaksa aha bu şekil olacak:sapkali:Tabi bu attığıma birkaç bin kişi daha ekleyebilirsin. Bu şimdikiler ve dahası da var da buraya almamışlar.

Linlin düşmez ama Kaido'ya en az 2, bence 3-7 arası ama uygun olanı 50 kişi dalmalarıdır. Son vuruşu yapan Luffy kahraman olur bunu bekleyen okuyucu tatmin olur, orası sorun değil. Teke tek olmayan güç dengesini bile bozar:p
Kralın iradesinin başka özelliklerininde çıkması lazım artık lwl up alması lazım lufinin artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık