Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 837: Luffy, Komutan Cracker'a Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 106 59.9%
  • İyi

Kullanılan: 53 29.9%
  • Orta

Kullanılan: 11 6.2%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok kötü

Kullanılan: 7 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ayna kadın Urouge için "Kimse bu ormandan kaçamaz, eminim cesedi ormanın içinde bir yerde çürüyordur diyor" bu cümle tahmin cümlesi ben buradan Urouge'un ölmediği muhtemelen bir yerde saklandığı anlamını çıkarıyorum ve gene muhtemelen Luffy ile bir şekilde karşılaşıp ittifak kuracaklar böylece Luffy bir müttefik daha edinecek.

Bu Craker Dof'dan daha güçlü Luffy Dof'u da tek başına yenemezdi zaten Craker'ı da alamaz Urouge çıkıp yardım edecektir.

Ayna kadın Urouge için "Kimse bu ormandan kaçamaz, eminim cesedi ormanın içinde bir yerde çürüyordur diyor" bu cümle tahmin cümlesi ben buradan Urouge'un ölmediği muhtemelen bir yerde saklandığı anlamını çıkarıyorum ve gene muhtemelen Luffy ile bir şekilde karşılaşıp ittifak kuracaklar böylece Luffy bir müttefik daha edinecek.

Bu Craker Dof'dan daha güçlü Luffy Dof'u da tek başına yenemezdi zaten Craker'ı da alamaz Urouge çıkıp yardım edecektir.
Orouge zaten yaşıyor. Gökyüzü adasında, yani Kaido'nun atlama sahnesinde gözüküyor oraya bak.

Urouge sağlam zaten :) Kaido atlarken gözüküyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık