Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar sizden bir ricam olacak. Benim ing. yok, bazı arkadasların da yoktur. Türkçe'sini de yazarsanız çok mutlu olurum ☺ tabi kuralara aykırı değilse.

Arkadaşlar sizden bir ricam olcak benim ing yok bazı arkadaslarında yoktur türkçe sinide yazarsanız cok mutlu olurum ☺ tabi kuralara aykırı değilse
Fuji kumar oynamış Maynard ile 1 gelince peşine düşmemişler bizimkilerin Maynard da sevmemiş bu durumu Fuji de erkek adam oynadığı kumarın (zar atmışlar işte zarın diyor) sonucuna uygun hareket eder falan diyor. Pek başka bir durum yok şimdilik.

Caylak d. onur

Arkadaşlar sizden bir ricam olacak. Benim ing. yok, bazı arkadasların da yoktur. Türkçe'sini de yazarsanız çok mutlu olurum ☺ tabi kuralara aykırı değilse.
ben google çeviriden çeviriyorum bazı cümleler devrik olsada anlaşılıyor.. Chrome kullanıyorsan sağtıkla türkçe diline çevir oku.. tabi İng. olan arkadaşlar çevirisinide koysa süper olur.

Bartonun gemi var, onun da yoksa bile adamlar ülkeyi kurtadı gemi onların köpeği olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Fujitora,Maynard'la kumar oynuyor Fuji diyor ki: Eğer 1 gelirse Luffy'lerin peşinden gitmeyeceğim sonra 1 geliyor.Maynard'da atar yapıyor.Fujitora'da erkek adam kumarın sonuçlarına katlanır gibi bir şey söylüyor.

Adamlar Roger'ın oğluna teklif etmişler zamanında :/
Hadi ya. Bu mangada geçti mi? Ben ilk defa duydum bunu. Kaçırdım demek ki. Gerçi Luffy'ye teklif etseler ne olacak, Luffy'nin işi olmaz. Adam cool :cool:
Fujitora,Maynard'la kumar oynuyor Fuji diyor ki: Eğer 1 gelirse Luffy'lerin peşinden gitmeyeceğim sonra 1 geliyor.Maynard'da atar yapıyor.Fujitora'da erkek adam kumarın sonuçlarına katlanır gibi bir şey söylüyor.
Issho'ya den den mushi ile bağlansak da iddaa tüyosu alsak. Adam büyük kumarbaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık