Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'nun resmi B'nde açılmıyo bi paylaşabilirmisiniz kidler eceline susadı ama kaidoyla ittifak Yaptılarsa shanksı indirirler .

Unknown

Bu adam 40 kez ölüme mahkum edildi.
Asıldığında zincir kırıldı.
Giyotine gönderildiğinde bıçak kırıldı.
Kazığa oturtulduğunda kazık kırıldı.
9 dev cezaevi gemisi denizi boyladı.

Onu şimdiye kadar kimse öldüremedi. Kendi dahil.
İntihar etmek onun hobisi. Onun adı... Yüz Canavar Kaido.

Sen nasıl bir hayvansın öyle. :hoo:
Tam bu kısmı atıyordum. Şiir gibi olmuş bu kısım gerçektende epic bir bölüm bizi bekliyor.

Acaba Kaido kaç yaşında ve nasıl o hale gelmiş? Ölümsüz olmuş?

Kaido'nun resmi B'nde açılmıyo bi paylaşabilirmisiniz kidler eceline susadı ama kaidoyla ittifak Yaptılarsa shanksı indirirler .
Imgur engellendiğinden dns kullanmayanlarda görünmüyor. Resmi yeniledim şimdi sorun olmaması lazım.

@Visums Adam yeni göründü ama illaki geçmişini gösterir diye düşünüyorum.

Bölüm çok hoşuma gitti.

-Sanjiler nihayet ortaya çıktılar ve öğrendiğimiz üzere kaçmışlar.
-Kaido aşırı ilginç ve devasa bir karakter çıktı. Daha ne gibi seyler anlatacak merak ediyorum. Oda da 800. bölümü bekleyemeden Kaidoyu nihayetinde gosterdi.
-Kidlerin hedef Shanks idi ve 2 haftada Oda bize hedef şaşırttı. Olaylar zinciri farklı boyut aldı.
-Luffy tarafı bir kaç hafta pasif olacak, asil heyecanı baska yerlerde görmek keyif verecek.

Unknown

@Visums Adam yeni göründü ama illaki geçmişini gösterir diye düşünüyorum.
Law'ın meyve yeteneği ile alakası yoktur sanırım. Ölümsüzlük mü acaba yoksa Vücudunun sertliği yada hakisinin muhteşemliği gibi mi acaba? :/ Jojo da bilen bilir Jotaro kendi kafasına sıktığında stand'ı otomatik olarak kurşunu yakalıyordu. Aynı mantıkla kendini öldürmeye çalıştığında hakisi falan mı devreye giriyor acep. :/ Bölüm çıkmadan beyin fırtınası yaşadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık