Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enies lobiden sonra garpın yapmacık şekilde tayfayı kovaladığı gibi , burdada fuji kovalar orda frankiyi apar topar götürmüşlerdi ödül kondu diye, burdada bellamyi alırlar doflardan biri olarak kalıp ceza almasın diye.muhtemelen bellamyi gemide uyanmış bi şekilde görecez.en azından benim düşüncem bu :flaugh:

Enies lobiden sonra garpın yapmacık şekilde tayfayı kovaladığı gibi , burdada fuji kovalar orda frankiyi apar topar götürmüşlerdi ödül kondu diye, burdada bellamyi alırlar doflardan biri olarak kalıp ceza almasın diye.muhtemelen bellamyi gemide uyanmış bi şekilde görecez.en azından benim düşüncem bu :flaugh:
Gemi yok ki :/ Fakir kaldılar. Denizci gemisi çalsalar ya aksiyon olur :D

ilk sayfa spoilerıdır insallah. su adadan bir benmi sıkıldım. nefret etmeme 5 dk modundayım. bitirde gidelim e.oda, nereye istersen geliriz. ya sanjiyi gectim, vallahi choppkemonu görmeye razıyım :(

Luffye ya Shicilik teklifi gelecek yada köpek gibi ödül koyacaklar kafasına. Bana öyle geliyor. Gorosei yılmıştır artık çocuktan. Yarın görebiliriz belki.
Savaşta bile sırf Dragon'un oğlu olması sebebiyle "kötü kan" ilan edilip öldürülmek istenen birine "gel hükümetin tarafında ol" teklifi geleceğini sanmam. O yüzden de ikinci ihtimal diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık