Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 743 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şunu söyleyebilirimki bütün olayı usop başardı bundan sonra bizim tayfanın sümüğünü bile yalamak isterler bunun kimin yaptığını bilmek isteyenlere usop dan söz edilir ve usop lufyle kafa kafaya ödül konur :) O değilde sabo gerçekten güçlü ve bu enerjisini durduramıyor ayrıca keşke ace kurtarmaya gelseymiş o zaman ace kurtarma ihtimali gerçekten yüksek olabilirmiş.

wb akainuya attıgı yumrugu saglamken atsın dofa,ortada ne dof kalır nede sarayı,ve benim gördügüm shanks eger o haki gücüyle mihawka denk kılıc kullanıyorsa,dofa en kötü bir bucuk atar :D

yani e.oda eger dofu gercekten harcadıysa nedenide yukarıda söyledigim güc kıstası,dof ölse bile cok calısman lazım luffy :good:

gelgelelim içimden bir ses ölmedi zıpırtma diyor :flaugh:
Beyazsakal savaş sırasında Giant John haricinde üst düzey kimseye tek atamadı hatırladığım kadarıyla. Karasakal'a 1 Akainu'ya 2 tane geçirdi adamlar bana mısın demediler, iki dakika sonra hiçbir şey olmamış gibi ayağa kalktılar. Beyazsakal sağlam olsa bile bana göre Doflaminga'yı saf dışı bırakmak için en iyi ihtimalle 2 tane bu yumruktan geçirmesi gerekiyor.
Yonkou'lar her ne kadar iyi olsa da amiraller karşısında ciddi bir dövüş sergilemeleri gerekir. Şu anki vaziyet altında seviye olarak amiralden biraz daha düşük seviyede hatta bazılarına göre amiral dengi bir karektere tek atabilmeleri bana ziyadesiyle saçma geliyor.

Beyler logia olsa dahi ip katı bir şey.Yani Dof'un kendisi ip olsa dahi kesilebilir.Ki bu da Dof öldü demek.Logia kurtarmaz onu.Oda değişik bir sebep sunacak gibi duruyor.Gerçi önemsemiyorum sebebi şu an.Öldürmesin yeter.

Helal olsun sana kyros dofun tüylerini yoldu resmem ya. Insallah haftaya ölmus olurdu bu laflar boşa gitmez.

Roronoa Zoro

Dof ölürse E. Oda Shounen'de devrim yapmış olur. Dayak yiyeceği sinyalleri verilen Villain ana karakter dışında biri tarafından yenilmiş olur.
Bu arada: Sabo Luffy'i evire çevire döver. Burges'la dalga geçiyor herif resmen. İnşallah meyveyi falan yemez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık