Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 743 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu bu adam Kyrosun saldırısını önceden 2131 kere görmüyor mu ? Basit bir kılıç sallama :T
Hemde çok hızlı olduğunu da sanmam . Pala gibi savuruyor işte :/ Katana kullanan birisi olsa neyse çok hızlıymış felan dersin.
Doflamingo , logia - paramecia gibi saldırılardan veya Croconun saldırılarını ayaklarıyla durduran bi adamın
öyle göstere göstere savrulan bir kılıç tarafından ölmesi çok saçma :T

Ölmesi imkansız. Buraya yazıyorum :T
Aksi takdirde çekerim emaneti s... öyle hakiyi :/

mantıklı ama law zaten ölmesini sitiyor.
Acaba diyorum law'ın bulunduğu mekanda kesilen insanlar ölmüyor diye saçma bir sıvama mı yapacak oda ?
Yok be usta bunu hiçbir mangaka yapamaz:ehe: Law filan karışmış diyorlarda niye karışsın? Adam Dof'un işini bitirmeye geliyor ama ne hikmetse kurtaran da bu abimiz oluyor:D

Doflamingo ölemez çünkü son çıkacak oyunda ölmüyor ve Tayfa ile vs atıyor :T

O değilde o meyve yeteneği kurtaramaz. Yani adamın yeteneğinin doğal düşmanı kılıç ve kesme saldırıları :W
Law ölmesine izin vermez bir kere :T
Bu işte lawın parmağı var.:/
Dof meyvesinde tam hakim çıkacak ve vücudundaki lifleri bile kullanabilecek bence.Logia çıkmasın farklı uçuk birşey çıksın.

Roronoa Zoro

Kimse de demiyor ki Dof ölsün ne olacak. Daha ne düşmanlar var.

Roronoa Zoro

Yahu bu adam Kyrosun saldırısını önceden 2131 kere görmüyor mu ? Basit bir kılıç sallama :T
Hemde çok hızlı olduğunu da sanmam . Pala gibi savuruyor işte :/ Katana kullanan birisi olsa neyse çok hızlıymış felan dersin.
Doflamingo , logia - paramecia gibi saldırılardan veya Croconun saldırılarını ayaklarıyla durduran bi adamın
öyle göstere göstere savrulan bir kılıç tarafından ölmesi çok saçma :T

Ölmesi imkansız. Buraya yazıyorum :T
Aksi takdirde çekerim emaneti s... öyle hakiyi :/
Belki de Law, Dof'un kontra yapacağını farkedip room'u açtı. Hem Kyros'u kurtardı hem de Dof'u paketledi.

Aboooow olaylar olaylar.
Bölümü okurken ağlayacaktım lan. Ne olmuş öle. Oda böyle bir bölümü nasıl verdi? :eek:

Oda en kral bir nisan şakasını yaptı ama hakkını yemeyelim. Bunca zaman abuk bölüm verip 1nisanda mükemmel verince kimse spoilerlere itibar etmedi ama herkesi ters köşe yaptı. :cool: Oda-samaaaa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık