Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 743 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dof ölmüşsede ölmemişsede ki büyük ihtimal ölmedi:( Oda bana tek hamlede kelle uçurma sahnesini gösterdiya daha ben ne istiyim yaklaşık 1 senedir dof yonkou, dof amiral diyilip duruldu bazıları sırf troll olsun diye yaptıya neyse:artiz: bu hamle beni sevindirdi bundan sonra oyuncak olayından dolayı fuji çekilir en kötü ihtimalle luffy kellesi geri dönmüş dof'u alır bende tam manasıyla rahatlarım hoş dilerim ki kyros alır dof'u ama her halukarda ben rahatlarım:ehe:

Law la vs sinde bir ara kaçarken birşeyler yapıyodu tam hatırlayamıyorum o resmi bir inceleyen bakayım içimden logiamı bu herif demiştim tam hatırlayamıyorum.

Roronoa Zoro

Öyle bişey olmayacak :S Sende çok iyi biliyorsun :T
Vallahi Ilgaz, Dof'u seven 2 kişiyiz herhalde koca forumda, belki 1-2 kişi daha vardır fakat ne yazık ki asıl ters köşenin Dof'un ölümü olacağını biliyorsun. E. Oda da ters köşe yapmayı seven biri :/ Haftaya da düzelmezse Dof, ne yazık ki mefta olur. Luffy'nin asıl düşmanı ibresi de Issho'ya döner.

Doflamingo ölemez çünkü son çıkacak oyunda ölmüyor ve Tayfa ile vs atıyor :T

O değilde o meyve yeteneği kurtaramaz. Yani adamın yeteneğinin doğal düşmanı kılıç ve kesme saldırıları :W
Law ölmesine izin vermez bir kere :T
Bu işte lawın parmağı var.:/

Issho sizce Dof'u nasılsa aradan çıkartmak istiyordum bırakayım da korsanlar onu öpsünler ben de sonra korsanları paketleyeyim düşüncesinde olup beklemeye devam mı eder ? Yoksa korsanlar cirit atıyor halk tehlikede deyip direk atak mı yapar ?

MSK

Arkadaşlar dofun ölmesi çok zor. Bana sorarsanız ölmedi ve sebebi de logia olmıyacak. Şuan bir teori atamıyorum ama Oda gene bi süpriz yapıp bizleri şaşırtacak bence

Roronoa Zoro

Issho destek istedi herhalde, Akainu felan gelse bomba olur arc. Big Mom, Akainu, Kaidou, Sabo, Issho, Luffy: ABOV. Animenin girişiyle dalga geçtik olanlara bak :D
Edit: Belki Law'ın itiyacı var Dof'a Kaidou ile ilgili bir mesele için. Sonuçta adamla ticareti var Kaido'nun. Luffy'e Big Mom üstüne bir de Kaidou düşman olursa sağ çıkamaz NW'den. Sezar gibi paketleyecekler ticaret için :D HAHAHAHA. Law'ın asıl düşmanı Dof değil de Kaiodu ise bir mantığa uydurabilir Oda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık