Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 711 Bölüm Yorumu / 712 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aokiji'nin Smoker'a söylediği şey kilit nokta. Doflamingo'nun peşine bir amiral gönderilsin demişti yani ister shic. olsun ister olmasın Fujitora oraya Doflamingo için gelmiştir. Exradan Law ve Hasır Şapkalarıda halledebilirse bonus olacak. Ama bence öncelikli nihai hedefi Doflamingo.

Fujitora adadaki sivil halkın sayısını istemişti. Büyük bir savaş olacağının farkında buna göre hareket ediyor.
Law'ın oradan kaçabilmesi için Fujitora'nın gelmesi şart. Aksi halde Dof ile bire bir vs atmak zorunda kalacak ki eğer böyle olursa Fujitora olaya müdahil olmaz izler ve galip gelen her kim olursa onuda kendisi alır ve güzel bir special paket yapar.

Doflamingo büyük ihtimalle Law'ı yener ağzını yüzünü kırar:D Sonrada Fujitora gelir Dof ile dövüşür. Bunlar vs atarken Robin ve Usop cücelerin yardımı ile yerde yarı ölü yatan Law'ı alıp oradan uzaklaşırlar.

Bu cücelerde bizim Luffy gibi çok çabuk inanıyorlar söylenen söze.
Usopp zaten bitki kullanıyor, bunlarda bitki yetiştirdiğine göre bir kaç numaradan sonra bunları avucunun için almak Usopp için hiçte zor değil.
Robin'in ilk defa bu kadar abartılı tepki verdiğini gördüm, birde Mizu Luffy'i gördüğündeki gülümsemesi vardı abartılı diyebileceğimiz.
Sanji yine Mr. Prince havalarında takılıyor sanırım, saman altından su yürütüyor gibi.
Fujitora'nın kimin tarafında olduğu önemli şuan. Konusu da açılmıştı zaten kilit isim kim olur diye, bu kadar büyük bir güç dengeleri baya değiştirir.
C bölümününde başladığının bu şekilde belirtmesi de iyi oldu.
Ama en önemlisi Zoro, Law'ın bulunduğu yere giderde Fujitora'nın karşısına dikilirse işte o zaman olaylar olaylar diyebiliriz.

"bu sefer nasıl bir yalan söyledin .. usopp" adam sonunda istediği şeyi kabullendirdi ama cücelere:D ben açıkçası usopp un söylediği yalanı merak ediyorum..usoppun söylediği yalanla green bitt te olaylar değişebilir... zoro ile wicca arasında geçen konuşmalar güzeldi..
zoro nun tepkisi ve "oha güce bak " olarak çevrilmesi gerçekten çok güzeldi...

bu arada sunny go yu yok etmeye giden dof un adamlarından tam olarak göremediğimiz "maça" olması olayı daha da zora sokar.. zoro geminin yanına sanji ise daha zor durumda olduğunu düşündüğü robinin yanına gider...

Sanji bayanlara ne kadar düşkün de olsa arka planda işleri çok iyi yönetti yani saf bir şekilde Violet'e inanacağını sanmıyorum. Diğer taraftan Fujitora'nın Luffy ile konuşması hedefinin Doflamingo olduğunu gösteriyor. Şu sıralar en çok cp0'ın rolünü merak ediyorum.

Deli Paşa

Ben sevdim bu cüce cinleri. (Okuduğum bir kitapda cüce cin diye çevirilmişti.) Tatlı olmakla birlikte güçlüler de. Ama tayfaya gelmelerini istemem. Ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar fazla küçükler. Hani birkaç tanesi gelseler neyse. Ama bir cüce cinin pek yararı olmaz. Ancak Robin'in çiçeklerine iyi gelirler. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık