Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 711 Bölüm Yorumu / 712 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu hem Franky ile Öfkeli Yıldırım Asker'in hem de Zoro ile Wicca'nın gitmekte olduğu Flower Field neresi oluyor? Ben kaçırdım galiba orayı.

Oda bu sayıda güzellikle vurdu bizi... Robin'i en güzel haliyle gördük sanırım bu sayıda. :D
Law'ın bence bir planı vardır. Usoppla Robin'i ormanı aramak için niye göndersin ki. Belkide cücelerimiz ile karşılaşacağını veya oralardan bir şeyler bağlayacağını biliyordu. Law'ın mutlaka başka planları vardır. CP0 da ortaya çıkmadı hala. Onlar neyi amaçlıyor acaba? Bir dahaki sayıda böyle tam gaz devam etse çok iyi olurdu.

optimistic

ah ah robin :ehe: harika bi ivme gördüm mangada ne zamandır böyle dolu dolu bölüm görmüyorduk iyi oldu:D ayrıyeten bu hafta 3 büyüklerin hepsi çok iyiydi :D

ha bi de zoronun kaybolmaları çok iyidi ya :D burda zoroya merdivenlerden çık diyor adam düz gidiyor koptun resmen :oleyo2:

Doflamingo'nun Luffy,Zoro ve Sanji'yi bilmemesi çok saçma olur.O yüzden turnuva düzenledi,Zoronun kılıcını çaldırttırdı ve Violeti Sanjinin üstüne saldı.Kinemondanda bir haberdar ki Kinemonu en son gördüğümüzde bir grup ona silah çıkarmıştı.Luffy,Zoro,Sanji ve Kinemon'un hepsinin başka yerlerde olmalarını Doflamingo sağladı bence.Bunu düşünmemdeki en büyük sebep ne hikmetse Kinemona silah çıkarılması.
Yani Doflamingo luffy,law,zoro,sanji ve kinemonun ona fazla olacağının bilincindeydi.shichibukailiği bıraktı.Ve de onları ayıkladı.Bu durumda Violetinde Doflamingonun adamı olduğunu düşünüyorum.Yani sanjiye yalan istihbarat vermiş olabilir.Eğer Doflamingo shichibukailiği bırakmadıysa teorime göre neden onları ayırsın?Fujitora ile beraber hareket edip çok rahat bizim tayfa ve Law'ı halledebilirdi.Görüşüm budur.Belkide Oda biraz karambole getirmek istedi,belli olmaz:respect:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık