Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 711 Bölüm Yorumu / 712 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cüce değil cücük bunlar. Hiç cüce görmesek yedirecek ODA bize :D Onun dışında güzel bölümdü bayağı. Dof geliyor Fujitora geliyor oh oh. Ama şimdi 1 hafta bekle birde

Spoilera da yazdım buraya da yazayım.

Beyler bence kötü bir blöf yiyor olabiliriz.

Yani belki de Dof gerçekten shichiliği bıraktı ve şu an yaptığı şey blöften başka bir şey değil.

Violet Dof'un adamı ve Sanji'ye Dof'un shichiliğini bırakmadığını söyledi.Bunu anında Law'a aktaracağını biliyordu.Burada amaç Law'ı telaşa vermek.Bunu düşünme sebebim Fujitora'nın Luffy'e amacımız aynı demesi.Yani Fujitora Dof ile hareket etmiyor olabilir.Green Bitt'e gideceğini Law söylemişti zaten Smoker'a.Dediğim gibi blöf olma ihtimali var.Ama 2 ihtimalden hangisi olursa olsun Dof reyizde zehir gibi zeka var.

Hmm sadece 3 sayfa çıkarmış mangayı bu hafta neyse bakalım umarım haftaya böyle olmaz.

Robin kısmı fenaydı, kıyafetleri çıkaracaklardı .d Usopp yetişti.
Zoro'lu kısmı uzun tutmuş, cücelerde gördüğümüz kadarı ile güç var, cücenin yere konmasıyla yerin parçalanması bir oldu.
Zoro'nun merdivenleri atlamasına ise güldüm :D
Dof daha öncede dediğim gibi fena tongaya getirdi, Law'ın elinde cc ve kalbi var. Law zeki biri bakalım hamlesi ne olacak.

Robin bitirdi beni içini dışını aradılar güzeliğin :D Law tuzağa düştü Sanji'nin uyarısı için çok geç artık Dof oraya vardı üstelik shichibukailiği bırakmamış ayrıca yeni amiralimiz de oraya gidiyor sanırım, her halüküarda Law sıkıştı işi zor bakalım neler olacak. Bir daha ki bölüm sakin geçerse şaşırmam Oda hep böyle heyecanlandırıp bir dahaki bölüm tempoyu düşürür genelde.

hmm, dresrosa corbasını anladıgımız kadarıyla özetleyelim;

şimdi bir kere arkadaslar, bunlar gnome. garden gnome olarak gecerler literatürde.ayrıca drizzt dourden serisini okuyanlarda bilirler.cücelerden farklı ve daha küçüktürler.yani bildigimiz, lotr evrenindeki cücelerden degiller.o yüzden boyutları daha kücük tutulmus.buna ragmen inanılmaz hızları ve saf güçleri var.zaten gnomeler tas ustalarıdır benim bildigim,burdakilerde standart gnomeun ormana uyarlanmıs hali.

sonra dresrosada büyük işler dönüyor bu kesin, kyros kimdir konumda söylemiştim.doflamingonun yükselişi ve kyrosun düsüsü aynı zamana denk geliyor.muhtemel olarak dof ve ailesi gelmeden önce, adada oyuncaklar,insanlar ve gnomeler mutluluk içinde yasıyor olmalıydılar.ama sonradan işler degişmiş ve buna direnen, bu 3 türdende kişiler gördük.gnomeler topluluk halinde dof ve ailesine,oyuncaklardan bizim asker, sanırım belli bir toplulukla vede rebecca bir insan olarak muhtemel kyros baglantısıyla, su an ki lider olan dofa direniyorlar.

tabi bu tip durumlarda ve halk zorda olup yardım gerektiginde,kahraman hep olaya el atar.buda hasır sapka korsanları ve luffy olucak.

su an itibariyle, ana kuvvetler konuslandı. e.oda satranc tahtasına tasları dizdi.sanjinin bilgilendirmesini göz önüne alırsak, içgüdüsel olarak iki sey yapar bir namiye kosmak,iki robine kosmak :D lawı arayıp bilgilendirdigine göre bence ,namiye kosucak.çünkü e.oda zoroyu ikilemde bıraktı, ama sonunda ilk olarak baska yere göndertti. yani;tayfanın ana savas gücünün hepsi bölünük.zoro lawa yardıma gelirse, bir ihtimal kacma sansları var ama robin ve usoopun yardımı olmadan, law hatta luffy bile bir amiral ve dofa karsı aynı anda kacmayı basaramaz zoro gelsede.eger robin ve yalanlar kralı usopp, gnomelerı örgütleyip yardıma gelmezlerse,law tutsak düser,zorodada aynı enelde olan durumu bekliyorum yenilicektir, eger orda savasa katılırsa.sanji bence gemiyi kurtarır.çünkü düsmanın ana güçleri green bitte su an.eger o sapkalı lavuk gemiye gönderilmişse bilemiyorum,ondan beklentim var,birde 4 koltukta oturanda zırhlı olandan :)

aykırı olarak dofun ve lawın onca planını gördük,acaba diyorum akainu,fujitoraya dofu,lawı,hasırsapkayı hepsinin temizle emri vermişmidir.çünkü büyük bir savastan bahsetti.birde fujitora ve doflamingo aynı taraftaysa,ordan lawı cıkarabilecek tek kişi kuzan olur,hatta dresrosada olaylara dahil olabilir.bana luffy dofu alıcak gibi geliyor kac yüz bölüm önce dedim,yok dof inmez dresrosa arc olmaz dediler,olaylara buraya geldi ama luffy amiral alabilirmi,sanırım kuzan kartını oynayabilir e.oda.

sonra doflamingo law ve luffyi ayırdı, çünkü salak degil,luffyi eski haliyle bile bilse,lawın vergoyu yenecek kadar güclendigini gördü.ikisi ona agır gelirdi.su an için dofun hesaplarındaki tek hata; luffynin su an ki sınırını bence hesaplayamaması.

law ise dofun sözüne güvenerek, eger bir plan yapmadıysa,zaten cok fena tuzaga düstü.öldürülmez muhtemel ama gnomelerdan yardım gelmezse doftan cekicegi var :ehe:

ayrıca choki-choki no miye yani inazumanın meyvesiyle aynı sınıftan bir meyve daha cıktı.makas adam yerine dikiş adamımız var artık leo ve nui nui no misi.

son olarak bence arenadaki dövüsler yarım kalıcak,rebeccaya birsey olursa luffy kendini bence tutmaz.rebeccanın duygusal ve vivi yanı luffyi ittiren güc olucaktır bu arcta.yani luffy c deki herkezi ezse bile, d roundunda işleri karıstırabilir.çünkü zaten dof ve ailesi hasırsapkaları gözlem altına almıslar. luffynin kimligi ortaya cıktıgı gibi ordakilerin kurallara uymasını beklemiyorum.5 kişiler ve aynı anda dalabilirler.ve bence e.oda yatırımınıda yaptı,burgess ve cavendish luffye yardım edebilir.en azından cavendish onurlu bir adam yolu luffyle muhakkak kesişicek ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık