Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 711 Bölüm Yorumu / 712 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Neden senelerdir oraya takıldı millet anlamadım. Bu adamlar arabastadan çıkmamış adamlar. Nereden bilecekler. Ayrıca keşfedilmiş diyor. Keşfedilen 6. çıkarsa ne olacak?

Neden senelerdir oraya takıldı millet anlamadım. Bu adamlar arabastadan çıkmamış adamlar. Nereden bilecekler. Ayrıca keşfedilmiş diyor. Keşfedilen 6. çıkarsa ne olacak?
Neden böyle bir yorum attın ki. Keşfedilen 6. çıkarsa 6 tane olurlar. Örneğin;eğer Wb yaşarken bir çocuk doğup Wbden güçlü olsaydı dünyanın en güçlü adamı o olurdu.

Roronoa Zoro

O zaman neden bu kadar kasılıyor. Herkes bu 5 meyveyi bulmaya çalışıp denklemi tamamlamaya çalışıyor. Ya lafitte'nin meyvesi pell'in söylediği 5 tane içinde değilse? O zaman yeniden bir 5 tane aranacak.

O zaman neden bu kadar kasılıyor. Herkes bu 5 meyveyi bulmaya çalışıp denklemi tamamlamaya çalışıyor. Ya lafitte'nin meyvesi pell'in söylediği 5 tane içinde değilse? O zaman yeniden bir 5 tane aranacak.
Neden Lafitte'nin meyvesi o 5 meyvenin içinde olmasın? Lafitte uçmuyor mu? Bie de kasılma derken ben bu forumda daha önce neredeyse bu konuyla alakalı hiç bir resme karşılaşmadım.

Roronoa Zoro

Neden Lafitte'nin meyvesi o 5 meyvenin içinde olmasın? Lafitte uçmuyor mu? Bie de kasılma derken ben bu forumda daha önce neredeyse bu konuyla alakalı hiç bir resme karşılaşmadım.
Ben karşılaştım. Lafittenuçuyor ama ya bu 5 taneye dahil değilde daha önce hiç keşfedilmemiş 6.'sa?

Orada Oda'nın kastettiği şey kesinlikle Zoan tipi uçanlar olmalı veya Mıçtı sıvadı çünkü.

Momonosuke - Robin - Bufallo -Cezar bile uçuyor Ace bile uçar zorlasa oradaki kasıt farklı bence :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık