Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 711 Bölüm Yorumu / 712 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-Doflamingo vs Law olur. Doflamingo kendisi de hasar alır ama Law'ı ölümcül derecede döver yener.
-Fujitora olay yerine gelir yaralı Doflamingo ile dövüşmeye başlar. Dof'un bir kaç adamı gelir içlerinden birisi Maça koltuğunda ki adamıdır. Zoro'da olay yerine yetişir. Fujitora vs Doflamingo ve Zoro vs Maça başlar.
-Fujitora Doflamingo'yu indirir, Zoro'da Maça'ya tek atar :D
-Bu olaylar olurken yer cüceleri, Robin ve Kahraman Usop Law'ı oradan yarı ölü kurtarırlar. Zoro içinde kaçış yolu açarlar.

Green Bitt the end.

-Doflamingo vs Law olur. Doflamingo kendisi de hasar alır ama Law'ı ölümcül derecede döver yener.
-Fujitora olay yerine gelir yaralı Doflamingo ile dövüşmeye başlar. Dof'un bir kaç adamı gelir içlerinden birisi Maça koltuğunda ki adamıdır. Zoro'da olay yerine yetişir. Fujitora vs Doflamingo ve Zoro vs Maça başlar.
-Fujitora Doflamingo'yu indirir, Zoro'da Maça'ya tek atar :D
-Bu olaylar olurken yer cüceleri, Robin ve Kahraman Usop Law'ı oradan yarı ölü kurtarırlar. Zoro içinde kaçış yolu açarlar.

Green Bitt the end.

Fujitora Zoroyu görünce nutku mu tutuluyor?

Fujitora ile Dof savaşırsa Dof Fujiyi tuzağa düşürüp paketler zaten kör, daha önünü göremiyorsun nasıl amiral olmuş bu herif , Dof Green Bitte döşemiştir tuzağı.

Şöyle bir şey gördüm ve galiba 5. kişiyi Punk Hazardın sonunda öğrendik.

Benim aklıma takılan ordaki 5 uçma gücü sağlayan meyveler zoan tipi arasında mı yoksa paramecia, zoan, logiada dahil mi? Ben hep tek zoan olarak düşünmüşümdür o kısmı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık