Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 711 Bölüm Yorumu / 712 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Monkey :D Luffy

dragonun gözündeki dövme ile yaranın doğrultusu aynı değil.. yani o dövmeyle o yarayı kapatmış olamaz.. belki de garpın sizi denizci yapacam demesinin nedeni dragonunu başı boş bıraktık devrimci oldu bunların ne olacağı belli olmaz gibisinden düşündüğü içindir :D
hehehehehe aynen bencede çok haklısın bunu deyip normalde ace i kuyumcuya luffy i tornacıya çırak vermesi gerekirken gitti dağ haydutlarına verdi sonra bu çocuklar korsan olunca auuuvvv:)

adam tornacıyla kuyumculara güvenmiyor demek ki :D denizci olacaklar ya alt yapılarını orada kazansınlar :D
umarım dragon gözüktüğün fb olurda garpın şimdiye kadar gülmemiş adamın kafasına sevgi yumruğu geçirirken halini görürürüz:D tabi bu arada inşallah luffy nin annesinide görürüz şeytan meyvesinden çıkmadıya bu çocuk:)

umarım dragon gözüktüğün fb olurda garpın şimdiye kadar gülmemiş adamın kafasına sevgi yumruğu geçirirken halini görürürüz:D tabi bu arada inşallah luffy nin annesinide görürüz şeytan meyvesinden çıkmadıya bu çocuk:)
annesini bende merak ediyorum.. dragon ve sevgi yumruğu çok tezat geldi bana bleach teki byakuyanın küçüklüğü gibi olur :D

ufak bir how i met your mother one piece edition izleyebiliriz orada bu arada dof cc yi öldürmez kesinlikle çünkü cc ölürse bu sefer peşine kaido ve o silah ve meyvelerin diğer taliplileri düşer çünkü artık iş duyulmadan halledilecek pozisyonu aştıda cp0 nerde dahil olacak orası meçhul bende

Doflamingo gibi Law'ın küçüklüğünü bilen birisi Law için tayfasınımı olaya katacak:/
niye bu adam geri zekalımı law ın ittifak halinde oldugunu bilmiyormu ayrıce law en güvendigi adamı vergo yu indirdi hemde cc yi almış eline luffy ile tayfasını hesaba katmıyor mu? o zaman bu adam eşek yada gücüne güveniyor ''GöK-iBLisi'' ünvanını almış vardır bi nımarası merak ediyorum ne yapacaq

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık