Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 706 Bölüm Yorumu / 707 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bellamy anladığım kadarıyla Skypiea'dakilere bir şey yapmış. Luffy onlara ne yaptın diyor Bellamy'de bilmem diye cevap veriyor. Altın sütunu sen almazsan millet alır getirir böyle... :D Onun dışında bir şey yok Bellamy ile Bartolomeo'yu ayrıntılı gördük o kadar.
Bellamy skypiea lara bişey yapmamıştır unutmayın luffy e altını veriyorladı ama silah zannetti altını katı onlar için degerli degildi altın onu bişeyle takas edip öyle almıştır bir kere o altını tek basına tasımasına imkan yoktu onun için skypiealar taşımıstı onlar gemiye yükleyince altını Bellamy saldırmıstır onlara bunu gören viper saldırmısıtı bu tayfaya Bellamy bütün tayfayı arkada bırakıp kaçmak zorunda kalmıstır sonrada onun başarısıyla ünlü olmustur:D

Reversi

Luffy rahat şampiyon olur.Orada luffy'i zorlacak adam göremiyorum.Zaten 2. vitesi taktımı onun hızına orada yetişebilecek kimse de yoktur.Bölüme gelirsek yine kayıp bir hafta...

O değil de çevirinin küfürlü olması hoşuma gitti. Yanlış anlamayın küfür duymayı sevdiğimden değil streamda 'Fuck you bastard' yazan yere Türkçe çeviride lanet olsun sana yazınca çevirenlere baya bi kızmıştım keşke bundan sonrakiler de böyle olsa :a:

Bu arada acaba Bartolomeo'nun meyve yeteneği olayı var mı? Mukustan bombamsı bir şey attı dedim yeni Mr.5 doğuyor. :D

Kılıçustası Ricky'den süphelendim. Aynı bizim luffy gibi kılık değiştirmiş birine benziyor. Demedi demeyin. O da tanıdık biri çıkacak.
Ayrıca birkaç tane daha kılık değiştiren eski tanıdık veya güçlü dövüşçü göreceğiz. Oda hepsini açıklamamıştır.

Son haftalardaki en kötü sayılardan biri olduğunda herkes hemfikir sanırım. Henüz yarısına geldiğimi düşünürken bir baktım bölüm bitmiş :D. Neyse, en azından hikayenin arena kısmında ilerlemeler oldu ve birçok karakter tanıtıldı. Koramiral Maynard'ı bu kadar kolayca paketleyen Bartolomeo'nun daha fazla ödülü olacağını düşünmüştüm. Bir de zalimliğiyle nam salmış bir korsan, buna rağmen ödülü yalnızca 150 milyon. Gerçi ben söylenen kadar cani bir adam olmayabilir diye düşünüyorum. Bellamy ise ödülünü epey yükseltmiş ve eski haline göre epey daha güçlü görünüyor. Dagama da boş değilmiş, diğer dövüşçüleri iyi yanına toplamış. Bunun yanında Kral Elizabelio'nun da güçlü çıkabileceğini düşünüyorum, belki Bellamy ve Bartolomeo için zorlu bir rakip bile olabilir. C Grubu'nda ise Chinjao Ailesi'nden umutluyum, yine de aralarından Luffy'yi zorlayabilecek biri olacağını düşünmüyorum. D Grubu'nda ise galip gelen ya Cavendish ya da Rebecca olacaktır. Ben Cavendish'in şansını daha yüksek görüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık