Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 706 Bölüm Yorumu / 707 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D grubundaki Ricky de şüpheli haller algıladım. O da tanıdık birileri çıkabilir.
Belamy ise akıllanmış görünüyor.
Bartelomeo ise tipsizin teki çıktı.
Gelecek hafta ringde şenlik olacak anlaşılan. Belamy vs Bartelomeo vs diğerleri
Bartelomeo'nun ödülünü Akainu arttırmamıştır. Ne de olsa bu adam korsanları kızartıyormuş. Peşine kelle avcıları düşmesin falan diye. Biraz saçma bir düşünce oldu ama ne yapalım. O kadar olaydan sonra ödülü az gelince böyle bir şey düşündüm.
Belamy yeni düzende bir yer elde edebilmek için Dof'un gemisinde olmam gerekiyor diyor. Bilmiyor ki Dof'un gemisi bu arc sonunda darmadağın olacak :oleyo2:. Artık başka gemiye yol görünür.
Belamy bile luffy'den yediği yumruktan sonra biraz değişmişse. Bizim Caribou bu bölümden sonra bambaşka birisi olarak karşımıza çıkacaktır. Devrimin oğlu Caribou olacaktır.
Lucy'nın sağındaki elemanı Law'ın adamı olan Jean Bart'e benzettim. Ama değildir herhalde o.
Savaşcı Boğa da Chopper'ın adadaki adam olmasın.
Belamy'nin sağındaki eleman da şüpheli. Sanki Lucy gibi isim değişikliği yapmış gibi.

Koramirali rahat harcayan o kadar sivil öldürmüş adamın ödülü nasıl 150m olmuş anlamadım. Bunun haricinde Bellamy gökyüzü adasına gitmiş ama kimlerle gittiği belli değil altın sütunuda yanına aldığına göre muhtemelen adadakilerle dövüşmüştür. Yine hazırlayıcı bir bölümdü, arenadaki dövüşlerin uzatılmasını istemiyorum ama en az 2-3 manga sayısı ayrılacak gibi görünüyor.

Bizim Caribou bu bölümden sonra bambaşka birisi olarak karşımıza çıkacaktır. Devrimin oğlu Caribou olacaktır.
Aynen ne kadar karşımızdaki Caribou'da olsa o ninenin yaptıkları iyiliklerden sonra o halde görmek illaki değiştirecektir ve tayfa Kaido'yu giderken boş durmayacaktır ve muhtemelen ekip kurar Kaido'nun devrilişinde rol oynar.

En çok merak ettiğim şey Bellamy gökyüzü adasındakilerden mal çalmış ve onlarla dövüşmüşse Viper'ı nasıl yendi. Başka bişey takılmadı kafama. Genel olarak iyi bölümdü, güçlü savaşçıları gördük B-C-D grubunda. Bellamy'nin de aklı başına gelmiş diyebilirim.

Bellamy anladığım kadarıyla Skypiea'dakilere bir şey yapmış. Luffy onlara ne yaptın diyor Bellamy'de bilmem diye cevap veriyor. Altın sütunu sen almazsan millet alır getirir böyle... :D Onun dışında bir şey yok Bellamy ile Bartolomeo'yu ayrıntılı gördük o kadar.

İlginç 2 tane de Abdullah ve Süleyman adında karakter var,hmm.Zemin hazırlayışı bitti,güzel şeyler bekliyor bizi.

Reiper dedi ki:
Yalnız bir şey dikkatimi çekti, ABD'deki yüksek mevkide bulunan asker ve diplomatların bir zamanlar insanların bilincinde Müslüman - Terörist olgusu oluşturmak için demeçlerindeki her cümlede bu iki kelimeyi bir araya getirmeleri gibi E. Oda da bu bölümde aynı imajı oluşturmaya çalışmış. Tanıtılan karakter isimlerine bakın, Suçlu Abdullah, Savaş Suçlusu Süleyman... Diğer karakterlere korsan, ödül avcısı vs diyor ama Suçlunun yanına yazdığı isimlere bakın. Normalde hiç takılmam böyle şeylere ama bu çok tuhafıma gitti.
Aynen bu konu benimde canımı sıktı

bu haftaki sayıyı protesto ediyorum.:ehe:her hafta koca paragraf cıkardıgım yorum ve analizi düsünürsek bölümün içler acısı hali ortada :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık