Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 706 Bölüm Yorumu / 707 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Monkey :D Luffy

çok boş bir bölümdü çok beğenmedim bu arada bellamy öl sende artık umarım luffy şamar oğlanına çevirir master a yaptığı gibi ağzının yüzünün yerini değiştirirde görürsün değişimi

Dango

Arenadaki B-C-D gruplarının dövüşlerini 1'er bölümde bitirsin, gruplardan çıkan birincilerin dövüşlerine değinsin E. Oda.Bu şekilde çok uzayacak gibi dövüşler.

icdedpeople

ilk cıktıklarında tanıttı adamları arenaya cıkmadan tanıttı arenada dayak yemeden önce tanıtır ohoo cok uzatıyor ya
Tanıtımdan gına geldi bence de. Tanıttığı adamları ileride görecek olsak bir şey demeyeceğim ama eminim haftaya hepsi silinecek, yine elde Bellamy, Rebeca, Cavendish kalacak. Bartolomeo bile kalıcı değil gelecek sayıda unutulur gider o da.

mrstench

Bir aslan ile boğa var bunlar smile yemiş adamlar mı yoksa direk hayvanlar mı acaba?

optimistic

sakin beyler:cool: öbür bölüm tanıtım ya da başka birşey olmazsa bellamy vs bartelomeo görebiliriz:a:

Bu bölümde çok ayrıntı yok. O yüzden sayfa sayfa yazmayacağım.

Pandaman sağdaki eli baltalı iri adamın baltasının hemen altında.

En üstte arenanın etrafındaki sulara bakarsanız, köpekbalıklarını görebilirsiniz. daha önce de köpekbalığı olabileceğini söylemiştim, varmış.

Bartolomeo Yeni Dünya'ya daha gireli 1 yıl olmuş. Korsanları kızartıp canlı yayında segilediginden bahsediliyor ve sivil halkı bombalamış bu kadar olay ve kargaşaya sebep olan yamyam Bartolomeo'nun ödülünü gerçekten çok çok az buldum.Bu arada Kolezyumda savaşları takip eden seyircilerin önünede bomba atıyor yani çılgınlıga tam gaz devam diyor.
Bellamy'de hemen Luffy'yi tanıdı.Bu arada Bellamy, Skypia adasına gitmiş ordaki altın sütunu Doflamaingo'ya yaranabilimek için getirmiş.Gelecekteki yaşanacak olaylardan baya bi endişe duyuyor ki kendisini garantiye almak için Doflamingo'nun korsan tayfasına girmeye çalışıyor.Bellamy Mera mera no mi'yi kaybetmek istemedigini söylüyor ancak Luffy'yi yine hafife alacak gibi görünüyor Luffy o zaman yine dövüşecez diyor yani Bellamy yine bizimkinden tek yiyecek.

daha kaç bölüm ödvüş göremeyiz yada olaylar gelişmez bilmiyorum ama bölüm sanki boyama kitabı gibi görmemiz gereken bir ton insan gördük anlaşılan oda karakter stoğunu eritiyor :D

shofker

sağ alttaki bizim 0. takım kaptanı değil mi ya ? :) 0 yazmisim 1. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık