Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 706 Bölüm Yorumu / 707 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu bölümde çok ayrıntı yok. O yüzden sayfa sayfa yazmayacağım.

Pandaman sağdaki eli baltalı iri adamın baltasının hemen altında.

En üstte arenanın etrafındaki sulara bakarsanız, köpekbalıklarını görebilirsiniz. daha önce de köpekbalığı olabileceğini söylemiştim, varmış.
o nasıl ayrıntı aramadır abi :D pandaman'ı sen söylediğin halde ben 2 saatte buldum :D nasıl inceliyorsun :D

bence luffy direk kral haki yapıştırıp c blogun şampiyonu olucak görürsünüz hepsi ezik ( ihtiyar hariç)

Oda niye bu arc bu kadar coştu anlamadım.Bu arcta hersayısında hatta hersayının 2 sayfasında pandaman görüyoruz.Acaba adam yazıcak çizicek birşeymi bulamıyorda.Pandamana göre kurgumu yapıyor.

Turnuvayı ben tek tek dövüşerek finale çıkılacak sanmıştım ama böyle daha iyi gibi. Öyle uzun olur çünkü. Viper'ın, Bellamy'e yenileceğini sanmıyorum, Bellamy yenileceğini anladıktan sonra kaçmıştır bence. Ama skypiea'dan sonra adam olmuş gibi Bellamy. :D Gözlük falan karizma olmuş, Bartolomeo da beklediğim gibi biri çıkmadı. Ayrıca ödülüde az olmuş. Luffy ve Burgess dışında finale çıkacak diğer kişiler bence Cavendish ve Bellamy'dir.

Oda niye bu arc bu kadar coştu anlamadım.Bu arcta hersayısında hatta hersayının 2 sayfasında pandaman görüyoruz.Acaba adam yazıcak çizicek birşeymi bulamıyorda.Pandamana göre kurgumu yapıyor.
Pandaman'ın kurguyla ne alakası var hacım? Sadece şakasına, köşeye kenara çizilen bir karakter işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık