Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 705 Bölüm Yorumu / 706 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-dakika
-06:17 spiker=Evet sayın seyirciler kolezyumda sıradaki kaşılaşmamıza geçiyoruz
-08:20 spiker= sol köşede gizemli yabancı sakalı ve şapkasıyla luccy sağ köşede ise dof korsanlarının parçası bellamy
-08:45 spiker= katılımcılar kaşı karşıya geldiler dövüş başlasın
-09:15 bellamy=Beni hatırladınmı hasır şapka umarım unutmamışsındır
-09:30 luffy= sen.............................................. kimdin ?
-09:40 bellamy= hatırlmaman daha iyi seni yere gömdüğümde hafızan yerine gelicek (yay yeteneğini kullanır)
-09:42 bellamy= Elveda mugivaraaaaaa !!!
-09:43 büyük bir patırtı sonrasında toz yığını olur her taraf
-09:45 luffy= Seni hatırladım sanırım ama unuttum sonra görüşürüz
bellamy yerde baygın şekilde yatmaktadır son :D

Belemy bence çoğunluğun düşündüğü gibi tek yemeyecektir. Bu sefer dövüşmeyi tam anlamıyla öğrenmiştir. Tek yeme olayı falan olmaz. Başa baş kapışır bence.

Luffy'nin önce ki halinden tek yiyen adam Luffy'nin 3 hakiyi de etkin kullanmış halinden tek yemezse Oda büyük ayıp yapar.
Bu seride sadece Luffy gelişmiyor bence. Diğer karakterle de gelişiyor. Belamy'e biraz dövüş zekası da verse, yapar bir şeyler. Ben kendini geliştirmiştir diye düşünüyorum. Yenilse bile rakiplerine birkaç tane çakar.

Belemy bence çoğunluğun düşündüğü gibi tek yemeyecektir. Bu sefer dövüşmeyi tam anlamıyla öğrenmiştir. Tek yeme olayı falan olmaz. Başa baş kapışır bence.
Yahu Luffy' i yonkoularla, amirallerle, dof la kıyaslıyorlar, sen de Belamy ile başabaş dövüşür diyorsun. O adamlar arasında Belamy ile başabaş dövüşecek bir tek Momonosuke vardır bana kalırsa. Gerisi çatır çatır yer. Nami o boruyu mesela çok iyi öğrenmiş kullanmayı, her türlü kullanırdı diye düşünüyorum.

CC'e ilk başta yenilende o Luffy değil miydi beyler, yonkou kim Luffy kim şimdilik ,önce tecrübe şart gücü var şüphesiz ama o cıvık hareketlerle yonkoular dişlerini karışıtırır Lufy'nin kemikleriyle.

Luffy adam gibi ciddleşmedikçe kendisinden güçsüzlere yenilmeye mahkumdur, Ace öldü tamam olgunlaştı dedik daha da cıvıttı.

Karşıdaki rakibin gücünü sezebiliyor Luffy, karşıdaki adam ameleyse ciddiye almıyor, alamıyor:D Karşısına kendisini zorlucak veya kendisinden daha güçlü bi adam çıkınca vites sonda başlıyor dövüşe Luffy. Cıvıtma durumu ezikler karşısında öyle sadece ama Luffy bu herşey beklenir:D

Normalde Luffy CC'i tek darbe almadan çocuk döver gibi pataklayabilir , ancak rakibi küçümseme midir özgüven midir nedir ilk başlarda hep açık veriyor, gönül isterki Luffy gerçekten yerinde ciddileşip meseleyi halledebilirsin oda serinin cilvesi işte, bu yüzden ben Luffy'nin zorlanmadan yeneceği adamlara bile başta yenilmesini bekliyorum ,Bellamy tek yer mi yemez mi bilinmez ama Luffy'nin meyvesiz bile o Bellamy'e ''Ben vursam yarısı boşa gider sen kendi kendini tokatla'' demesi lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık