Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 705 Bölüm Yorumu / 706 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben orayı anlamadım.Kor-amiral dayak mı yedi o adamı dövdü mü ? Ve cp0 da ki uzun eleman,arkadan gulyabani ye benziyor :D

bu bölümde altyapıya harcandı yine gitti bir haftamız neyse genel özet alalım.

caribou ve devrimcileri yalan oldu.komutanları fason olunca böyle olması normal :D

fujitora adlı amiralimiz samurai cıktı.gücü gercekten korkunc çünkü etki alanı cok geniş.

sonra cp-0yu gördük,cp-9 dan daha üstünlermiş.sanırım 3 kişiden biri luccinin gelişmiş versiyonu,digerleride bir tanesi uzun kol,digeride uzun bacak kabilesinden yanii apoo ve tamagonun geldigi yerlerden.

burgess bölüm a - nın galibi b için iki güçlü aday gösterdi e.oda;biri koramiral capman,digeride gecen senenin caylagı bartolemeo.tabi biri gambiayı,yani bartolomeonun adamını, bartolomeoda koramirali ezip gecti.muhtemelen bartolomeo bölüm bnin galibi olucak.c den luffyi ,d den rebeccayı bekliyorum.

franky akıllı adam görevine odaklandı,oyuncak arkadasımız cok yararlı cıkıcak snaırım fabrikanın gizemini bu ikisi çözücekler.

robin,cc,usopp,law 4 lüsü demir bir köprüye ve ordan green bitte güzel bir maceraya atılcaklar gibi duruyor.

zoro kılıcını geri aldı,peri onu görmesini kendine yediremedi ama sanırım zoro onu görmüyor,yani kenbunshokuyla hissediyor,ama öyle olsa kenbunshokusu olan herkez yapabilirdi,yada shusuiyi hissedip takip etti,göremiyor ama kılıcıda bırakmaya niyeti yok :ehe:

kinemonu kanjuroounun ismini kullanarak,yıldırıp esir alcaklar sanırım.muhtemeln bu kanjuroo arenada dövüse katılırsa sansa luffynin karsısına cıkar...

sanji op basladıgından beri ilk defa bu kadar mutlu :utan:

gemide kalan mal tayfa üyelerine süpriz bir ziyaret var.

kyrosun gecen bölümün en önemli konusu oldugunu söylersek,bu haftanın en önemli kişisi caylak bartolomeo oldu.bir koramirali kasmadan harcadı.tabii vergonun seviyesinde degildi muhtemelen.velhasıl kelam,bir adamınıda gösterdi bu gambia denen adamın 67 milyonluk ödülü var yani diyorki e.oda bu tayfa belalı :D

Ben orayı anlamadım.Kor-amiral dayak mı yedi o adamı dövdü mü ? Ve cp0 da ki uzun eleman,arkadan gulyabani ye benziyor :D
maynard bartolomeonun adamlarından birini harcadı,işin garip tarafı bartolomeo bildiğin zorlanmadan indirmiş koramirali ki adamda hırpalanmaya dair bir iz yoktu.luffy nin işi git gide zorlaşıyor

Amiral Fujitora olup bitenleri izliyor ve karargaha bilgi vermek için adamına not aldırıyor.Arc sonunda sinirlenip Amiral Sakazuki gelse hiç şaşırmam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık