Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 705 Bölüm Yorumu / 706 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok fena bölümdü be.
Kör samuray Amiral çıktı ki bunu hiç beklemiyordum. çok fena terse yattım. CP9'dan daha fena bir CP birimi olduğunu öğrendik ki bunlar çıktıysa bizimkiler de bir yerlerden peyda olabilir.
Gemideki adam ya da bayan için de hiç bir fikrim yok ama tanıdık biri olma ihtimali yüksek.

Carribou reyisi göremedim kapakta? Şu oyuncakta sanırım Dof ailesine düşman. Franky'yi uyarıyor başka yerde konuşalım diye. Franky bağrınırken dikkatleri çekti tabi kolezyumda üstüne. CP 0 sanırım Burgess için gelmiş. Ya da bir işler dönecek. Konuşmalardan onu çıkardım.

kor amiral olayını o kadar abarmaya gerek yok bence marineford luffy gigant riffle ile dev koramirale tek attı. (http://www.youtube.com/watch?v=L5_oOSne2o4) kor amiral seviyesi cokta ciddiye alınacak bir seviye deil bence tabiki cok guclu koramiraller var ama bu tarz koramirallerde var.
İşin kötü tarafı normal askerler var-Kaptanlar var-Koramiraller var-Birde Amiraller var.Böyle bir sistem olunca bir dev olsa olsa koramiral oluyor.Ama çok güçlü adamlarda amiral seviyesi değilse onlarda koramiral oluyor.:) Keşke oda sensei az daha rütbe ekleseydi.

kor amiral olayını o kadar abarmaya gerek yok bence marineford luffy gigant riffle ile dev koramirale tek attı. (http://www.youtube.com/watch?v=L5_oOSne2o4) kor amiral seviyesi cokta ciddiye alınacak bir seviye deil bence tabiki cok guclu koramiraller var ama bu tarz koramirallerde var.
Öyle diyorsunda O adam 67 milyonluk adama O adamada Bart tek atıyor [ öyle düşünelim :D ]
67 150 300 milyonluk adam herhalde bu bart

Öyle diyorsunda O adam 67 milyonluk adama O adamada Bart tek atıyor [ öyle düşünelim :D ]
67 150 300 milyonluk adam herhalde bu bart
o mantıktan yola çıkarsak 2 yıl timeskipten sonra herkes toplanmış fake luffy tayfası falan pacifista lardan biri 90 milyonluk adama tek attı luffye de pacifistaya tek attı

Boşuna Sanji'ye hızlı demiyoruz.Adam aşkın gazıyla saniyesinde kuledeki adamı indirdi.Diğer bölümlere nazaran daha hareketli ve güzel bölümdü.Fujitora'nın amiral olduğunu öğrendikten sonra daha bir karizmatik gözüktü gözüme.Gemideki bilinmeyeni hakkında bir şey diyemem ama Capman'ı harcayanı Aokiji'ye benzettim yaw:(

Fujitora'nın amiral olma ihtimali fazlaydı ki öyle oldu zaten.
İsmi de zaten diğer amiraller gibi bir hayvan adı.
Akainu (kızıl köpek), Aokiji (mavi sülün), Kizaru (sarı maymun), Fujitora (mor kaplan)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık