Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 705 Bölüm Yorumu / 706 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bellamy Mingo'nun tayfaya girmek istiyormuş heralde, bi Monet, Baby 5 veya Buffalo kadar yoksa eğer o ödülüyle, yesin tekinide panel israfı yapmasın.

Bellamy'nin rakip olarak gelmesi ve Luffy'i zorlaması saçma olur. 2 yıl önce Luffy'den tek yiyen şimdi Luffy'e tek tokat atsa yuhh derim. Hani bilmiyorum Luffy'i fazla abartmak istemiyorum ama öle. Sanji bile top niyetine oynar bellamy'le.

Bellamy ne kadar güçlenirse güçlensin. B den çıksın ondan sonra konuşalım..Şimdi size laf anlatılmaz, anlamazsınız çunki..

Not:Sakın ha Luffy v Bellamy konusu açmayın

Luffy'nin arenada ciddi bi iş peşinde olduğunu düşünerek dalga geçmeyeceğini (Enies Lobby'de ciddiyken dalga geçmiyordu) düşünüyorum. Bu yüzden Bellamye şans tanımaz

Dango

Sunuda hatirlatmak lazim luffy cıvık birkarakter oldugu için 1-2 darbe alabilir burda luffynin darbe almasi luffynin guçsüzlüğünü göstermez yada bellamynin luffy kadar guçlülüğünü, ayrica 2 yıl önceki luffynin damari tutup ciddileşiyor ve tek atiyor sonuç olarak luffy darbe alabilir ama ciddi iken değil. Turnuvada da luffy vs bellamy gorucegiz ve bellamy doğal olarak bartolomeoyu yenmiş olucak diye düşünüyorum.

Luffy önce herkesden bir iki tokat,tekme artik her ne ise yiyor demek bence anlamsiz. Bir savasta ya da dövüste direk elinde ne varsa saldirmazsin. Önce bir tartarsin karsındakini sonra ona göre dalarsin. Olay budur bence. Zaten ona tek atsın buna tek atsın sıkıcı olmaz mı..

Kendincen güçsüz rakipten saldırı yememeli bu kadar basit , Dof G5 yada Smoker'den darbe yedi mi yok, CC bu adamla savaşmayı bile göze alabilir mi yok , kural basit kendinden güçsüz rakip sana vuramadan işini bitirirsin birkaç darbede, Monet ile savaşaırken bile Luffy'i aşşağı postaladı bu ne demek arkadaş, Zoro teki attı Monet'e Luffy daha gülüp artistlik yapıyor, Momo olmasa nasıl yukarı çıkacaktı acaba?
(Bu arada kendinden güçsüzden kastım arada bayağı seviye farkı olanlar yoksa diğer türlü değil
örn:Luffy Monet)

Serinin cilvesi bu dediğim gibi işte bu yüzden Luffy onu bunu yener diyemiyorum , belki Jesus Luffyi dağıtacak ne bileyim yada Luffy hiç zorlanadam dayak manyağı yapacak adamı.

Bakın ben Luffy'nin en çok güçlenmesini isteyenlerdenim, hatta gücünü de çok iyi biliyorum adamda sınır yok D. iradesi full potansiyel ve yetenek ,ama 2 yıl eğitimi boşa mı aldı yahhh diyenlerden de değilim, yenile yenile tecrübe kazandıracak yine E.oda belliki ,balıkadam arcında Luffy artık dayak yemeden dayak atar ,hatta yonkoulara kadar böyle gider diyordum, ama Hordy ve CC olaylarında gördüm ki o iş öyle değil Grandlinedeki gibi devam ediyoruz.2 karakteride bozuk para gibi harcayacak adam ne hallere düştü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık