Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 705 Bölüm Yorumu / 706 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamın adı Balto Romeo değil, BARTOLOMEO ve Bartolomeo'nun Z'nin kolunu kesen kişi olma ihtimali yok. O korsan bundan 9 yıl önce Z'nin kolunu kesmiş ve 2 yıllık ara içerisinde Shichibukai olmuş. Bartolomeo ise bundan 1 yıl önce daha yeni NW'ye giriyor ve çaylak damgası yemiş bir korsan. Z'nin kolunu kesen kişi muhtemelen bu işi NW'de yapmıştır.
Yıl farkını hesaplaması gözümden kaçmış ama ismi Smoker yanlış mı çevirdi?

Şuna da hata denmiş ya, şok oldum resmen. Açıklamasını da yapayım bari;

Paylaşılan sayfadan gördüğünüz üzere Panda'dan çevirmişim. Panda isimler konusunda sık sık hata yaptığından doğrulamak için Wikia'ya baktım. Orda yazan isim Balto Romeo idi. Ben de orada yazdığı şekliyle Balto Romeo diye geçtim. Zaten sonradan Stream'den çevirdiğimde Bartolomeo olarak değiştirdim. O zaman da Wikia'ya baktığımda orda da değiştirilmiş olduğunu gördüm. Keza şimdi Wikia'ya girip "Balto Romeo" yazarsanız, sizi otomatik olarak Bartolomeo'nun sayfasına yönlendirir.

Çıkan Spoiler
Bartolomeo - 150million berry
Face looks like a beast
voted number 1 in the "Pirate who is wished to be gone".
(I guess he's not very popular lol)
Bellamy - 195million berry
Bellamy knew about Luffy, and he went to a Sky Island and got a pillar of gold from there to give to Doflamingo.
His motive isn't the Mera Mera fruit, he simply wants to be on Dofla's ship as a crew.
Bartolomeo and Bellamy are both in block B
The battle royal for block B starts
End of chapter

Bellamy zaten bir kere rakibini hafife alıp tek yumrukta mağlup oldu. Bir daha hiçbir savaşında rakibini hafife almaz. Gardını düşürmez. Böyle umuyorum :eek:

Çıkan Spoiler
Bartolomeo - 150million berry
Face looks like a beast
voted number 1 in the "Pirate who is wished to be gone".
(I guess he's not very popular lol)
Bellamy - 195million berry
Bellamy knew about Luffy, and he went to a Sky Island and got a pillar of gold from there to give to Doflamingo.
His motive isn't the Mera Mera fruit, he simply wants to be on Dofla's ship as a crew.
Bartolomeo and Bellamy are both in block B
The battle royal for block B starts
End of chapter
150 milyonluk adamda Kor amiral yenerse yok artık tamam her kor amiral bir değil ama o kor amiral zaten 70 milyonluk adamdan çizik almadı en az 250 milyonu var Bortun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık