Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 703 Bölüm Yorumu / 704 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'yi Muten Roshi'ye bir tek ben mi benzettim acaba.
dragon ballın ilk serisindeki en mühim olaydır tenkaichi budokai dövüs turnuvası.e.odada cok sevdigi ve hayranı oldugu dragon balldaki bu turnuvayı, luffy aracılıgıyla bize yasatıcak.ülke olarak arjantin ve ispanyol tarzını,dövüs yeri olarak roma imparatorlugu savas arenasını secmesine ragmen.sakal ve bıyık ortada luffy aynı jackie chun yani muten roshi-sama gibi turnuvaya farklı isimle katılıp herkezi yerden yere vurup şampiyon olucak :)

diger gelişmeler; sanji manita yaptı,tayfaya yeni üye :ehe: zoro fairy taile cok fena laf soktu :ehe: baskada birsey yok bu hafta...

meyve için su an ki düsüncem momo yiyebilir.luffy kendi yiyemiyecegini biliyor.ama baskasınada bırakmaz.tayfadan biri yemezse en uygun aday momo.hatta luffy gibi kızgınlıkla yiyebilir bilmeden :D

fairyileri hırsız diye niteleyen e.oda luffy yerine lucyi secti isim olarak...

;)

Fairy Tail'le ilgili bir kaç benzerlik var rastlantıda olabilir tabi Oda'nın Hiro Mashima için böyle bir şeyler yapması bana mantıklıda gelmedi açıkçası.

yine laf döndü dolandı coby'e geldi ne coby'miş arkadaş. bu arada bu arcın 2014 e kadar olacağı söyleniyor(bilgisi olan var mı arakadaşlar). eğer bu kadar devam ederse sağlam bir arc olur. bence meyve gerçektir. dof her kadar karaktersiz gibi görünse de bu konularda yalan söylemiyeceğini zannediyorum. aynı hancock'un ben yalam söylemem dediği gibi. bölüm editlense biri tarafından lütfen daha iyi anlyacaz malum ingilizcem yetmiyor o kadar :)

teşekkürler reiper :) bu sanjiyi öpen kadın violet aşk yüzünden bir adamı öldürmek istediğini söylese de nami gibi hırsızın teki çıkmasın sonra tayfada iki hırsız filan iyice ortalık karışır. acaba sanji ile görseler ben tayfadakilerin tepkisini merak ediyorum :D bu arada yeri değil ama dof'un moria'yı öldürmek istemesi kaido'nun isteğimi acaba geçen tekrardan okurken aklıma takıldı.

şu bölümü okurken arkada çalması için güzel bi ispanyol müziği linki verir misiniz ? :D
EK: Enstrumental olursa daha iyi olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık